Activ Plast Na Płaski Brzuch Plastry 6 szt.

23.68 23,68 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
134119
Opis produktu

Activ Plast Na Płaski Brzuch Plastry 6 szt.

Innowacyjne plastry kosmetyczne powoli uwalniające (od 12 do 24 godzin) aktywne składniki, które działają na zasadzie drenażu skóry, co pomaga efektywnie zwalczać odkładający się tłuszcz na brzuchu i biodrach. Aktywne składniki produktu pomagają pobudzić mikrokrążenie skóry.

- Redukują tkankę tłuszczową
- Wygładzają i ujędrniają skórę
- Pobudzają mikrokrążenie skóry
- Oparte na naturalnych składnikach

Plastry zawierają składniki aktywne:
- Zielona kawa - wspomaga odchudzanie
- Kwas chlorogenowy zawarty w zielonej kawie posiada właściwości bakteriobójcze, przeciwwirusowe, a nawet antygrzybiczne
- Wyciąg z ananasa - właściwości odchudzające zawdzięcza przede wszystkim bromelainie, która przyśpiesza przemianę materii.
- Bromelina ma także właściwości oczyszczające - poprawia mikrokrążenie i wspomaga usuwanie nadmiaru płynów z organizmu
- Wodorosty morskie laminaria - posiada właściwości antyoksydacyjne.

Sposób użycia:
Przed aplikacją upewnij się, że skóra jest czysta i sucha. Wyciągnij plaster z opakowania, usuń część ochronną zwracając uwagę aby nie dotknąć i nie ubrudzić powierzchni klejącej i umieść plaster w newralgicznym miejscu. Następnie zdejmij niebieską powłokę zabezpieczającą i pozostaw aktywnie działający plaster na skórze od 12 do 24 godzin. Tylko do użytku zewnętrznego.

Bezpieczeństwo:
Zaleca się przerwanie stosowania jeśli pojawi się podrażnienie. Chronić przed dziećmi. Przechowywad w suchym, chłodnym miejscu. Nie stosowad na podrażnioną lub uszkodzoną skóręActiv Plast Na Płaski Brzuch Plastry 6 szt. Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.