Allergoff Atopy Barierowa Emulsja Do Kąpieli 250 ml

39.99 39,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
140405
Opis produktu

Allergoff Atopy - barierowa emulsja do kąpieli 250 ml

Wyrób medyczny, bogaty w składniki, które powlekają wrażliwą skórę, tworząc na niej nawilżająco-natłuszczającą barierę ochronną. Powstały w ten sposób film łagodzi objawy związane z przebiegiem dermatoz różnego pochodzenia takie jak: świąd, pieczenie i ogólny dyskomfort.

  • Wspiera naturalne procesy regeneracyjne zachodzące w skórze
  • Dzięki zawartości mocznika i licznych olejów naturalnych łagodzi uczucie suchości i świądu po kąpieli
  • Wspomaga odbudowę naturalnego płaszcza ochronnego skóry
  • Zawarte w emulsji prebiotyki przyczyniają się do wytworzenia odpowiedniego mikrośrodowiska skóry i ograniczają rozwój niekorzystnej flory bakteryjnej

Składniki:

- DEFENSIL - PLUS - Kompleks zawierający olej z nasion czarnej porzeczki, wyciąg z kardiospermum zielonego, koncentrat oleju słonecznikowego, który chroni uszkodzoną barierę skórną, łagodzi uczucie podrażnienia, suchości i świądu skóry.

- Olejowy kompleks OMEGA PLUS - Zawiera dobroczynne kwasy tłuszczowe z nasion słonecznika, kukurydzy, sezamu, oliwy z oliwek i oleju makadamia, które wspomagają odbudowę naturalnego płaszcza ochronnego skóry.

- PREBIOTYKI - Składnik jest mieszaniną naturalnych polisacharydów inuliny oraz gluko-oligosacharydu, które wspomagają rozwój fizjologicznej flory bakteryjnej skóry, a tym samym ograniczają rozwój flory patogennej.

- MOCZNIK - Intensywnie nawilża skórę. Jest jednym z głównych składników Naturalnego Czynnika Nawilżenia – NMF (Natural Moisturizing Factor). NMF chroni płaszcz lipidowy odpowiedzialny za prawidłowe funkcjonowanie bariery skórnej.

Zalecany:

Allergoff Atopy Barierowa Emulsja Do Kąpieli 250 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Lublinie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 25.02.2015r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.