AquaFemin 60 Kapsułek

40.99 40,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
114060
Opis produktu

Wskazania

Wspomaganie pracy wątroby, wspomaganie równowagi hormonalnej, co ma wpływ na prawidłowy przebieg cyklu miesięcznego,wspomaganie usuwania wody z organizmu (nabrzmiałe okolice oczu, twarzy i kończyn) dzięki pokrzywie, perzowi i cykorii.

Dawkowanie

1-2 kapsułki I fazy na dzień od 1 do 14 dnia cyklu oraz 1-2 kapsułki II fazy na dzień od 15 dnia do końca cyklu, podczas posiłku.

Pierwszy dzień cyklu to dzień wystąpienia miesiączki. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Korzystne działanie składników preparatu, o którym mówią oświadczenia zdrowotne wynika z odpowiedniej ilości składników aktywnych stosowanych zgodnie ze sposobem użycia.

Informacje dodatkowe
  • KategoriaWitaminy dla kobiet
  • Efekt Suplement diety AQUAfemin to dwufazowy preparat, który składa się z 2 typów kapsułek do stosowania w I oraz II fazie cyklu miesięcznego. Składniki dobrano tak, aby w każdej fazie aktywnie wspomagać organizm kobiety oraz ograniczać nieprzyjemności, takie jak złe samopoczucie związane z wahaniami hormonalnymi czy zatrzymanie wody. Powolne usuwanie wody z organizmu może prowadzić do gromadzenia się jej w okolicach oczu, twarzy oraz kończyn i skutkować nabrzmieniami w tych miejscach. Kapsułka I fazy zawiera aktywny składnik HORMON BALANCE (Chlorella vulgaris i witamina B6): Sproszkowane algi morskie (Chlorella vulgaris) o wysokiej zawartości przeciwutleniaczy oraz unikalnej zdolności do wiązania toksyn i metali ciężkich wpływają korzystnie na pracę wątroby i ogólną detoksykację organizmu. Witamina B6 przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej wpływając przez to korzystnie na samopoczucie. Kapsułka II fazy  zawiera: Ekstrakt z zielonej kawy o dużej zawartości kwasu chlorogenowego oraz cykorię. Cykoria wspomaga utratę masy ciała poprzez regulowanie poziomu glukozy. To właśnie skoki stężenia glukozy powodują nagłe napady głodu. Ekstrakty z perzu i pokrzywy. Te naturalne składniki roślinne wspomagają usuwanie wody z organizmu. Są szczególnie polecane przy nabrzmieniach i gromadzeniu wody. Czy wiesz, że…. Chlorella może wspierać usuwanie nadmiaru estrogenu z organizmu, poprzez przekształcanie go w związki nieaktywne biologicznie. Nadmiar tego hormonu wraz z niedoborem progesteronu został powiązany z wahaniami nastroju oraz retencją wody w organizmie. 
  • Opakowanie60 kaps. (30+30)
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: NUTROPHARMA SP. Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.