Artrozin 30 Saszetek

50.99 50,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
134233
Opis produktu

Artrozin 30 Saszetek

Artrozin to preparat uzupełniający dietę w składniki takie jak siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny oraz witamina C.

Glukozamina i chondroityna to aminocukry endogenne wykazujące synergistyczne działanie. W postaci siarczanów cechują się bardzo wysoką biodostępnością. Są to składniki strukturalne tkanki chrzęstnej, wchodzące w skład chrząstki stawowej, więzadeł i mazi stawowej. Glukozamina i chondorityna pobudzają syntezę proteoglikanów- substancji budulcowych chrząstki stawowej i kości. Glukozamina i chondroityna uczestniczą w wytwarzaniu mazi stawowej. Odpowiednia ilość mazi stawowej zapewnia prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego. Korzystne działanie kompleksu glukozaminy i chondroityny potwierdzają badania naukowe. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości.

Dawkowanie:
1 saszetka dziennie. Zawartość saszetki rozpuścić w 0,5 – 1 szklanki wody. Mieszać dokładnie do rozpuszczenia preparatu. Spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. Przyjmować w trakcie lub bezpośrednio po posiłku. Powstała zawiesina jest naturalną cechą produktu.

Przeciwwskazania:
Uczulenie na skorupiaki lub nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Produkt przeznaczony jest dla osób dorosłych. Kobiety w ciąży i matki karmiące piersią przed zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. W przypadku wystąpienia działań niepożądanych w trakcie przyjmowania preparatu, należy niezwłocznie przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

Artrozin 30 Saszetek Informacje dodatkowe

  • Kategoria Wzmocnienie kości
  • Opakowanie30 sasz.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: SOLINEA SP. Z O.O. SP.K.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Łodzi

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi