Aspirator kataru Katarek Simple

44.99 44,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
138799
Opis produktu

Katarek Simple - aspirator kataru

Katarek to innowacyjny aspirator (odciągacz kataru), przeznaczony dla dzieci, które jeszcze nie opanowały umiejętności siąkania noska. Można go stosować już od pierwszego dnia życia.

  • Limitowana wersja aspiratora Katarek podłączanego do odkurzacza z nierozkręcaną komorą w funkcjonalnym opakowaniu.
  • Moc ssąca odkurzacza (600-1800W) zapewnia jednostajne a tym samym skuteczne usunięcie wydzieliny z noska niemowląt i małych dzieci.
  • Reduktor mocy znajdujący się w komorze aspiratora sprawia, że Katarek może być używany od 1 dnia życia.
  • Wygodne opakowanie umożliwia przechowywanie produktu.
  • Przezroczysta budowa pozwala w łatwy sposób ocenić charakter i ilość wydzieliny.

Zawartość opakowania: 1 x Aspirator z nierozkręcaną komorą; 1 x Wymienna końcówka.

Sposób stosowania:

Odciąganie powinno trwać kilka sekund w sposób przerywany, aż do całkowitego usunięcia wydzieliny z obu dziurek nosa. W celu oczyszczenia noska końcówkę odciągacza należy przemieszczać w otworze nosowym w kierunku góra-dół. Skuteczność zabiegu można podnieść poprzez zmianę kąta ułożenia końcówki. Z obserwacji wynika, iż zabieg jest przyjemniejszy, gdy dziecko ma otwartą buzię. Odciąganie można powtarzać kilka razy dziennie, aż do usunięcia wydzieliny. Zaleca się, aby po każdorazowym zabiegu nawilżyć śluzówkę nosa dziecka.

Regularne oczyszczanie jamy nosowej u niemowląt jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, szczególnie podczas infekcji. Zalegająca wydzielina może powodować u dziecka przewlekłe zmęczenie oraz problemy z jedzeniem, ponieważ utrudnia oddychanie. Może również być przyczyną trudności w połykaniu i prowadzić do zachłyśnięcia. Dodatkowo jest to miejsce rozwoju bakterii, które mogą powodować kolejne, poważniejsze zakażenia (np. zapalenie ucha i zatok). Dlatego warto zapoznać się z techniką prawidłowego oczyszczania nosa u niemowląt. Każdy rodzic marzy o tym, by jego dziecko miało szczęśliwe dzieciństwo. Już od pierwszych dni jego życia darzy je miłością i troską... Z myślą o najmłodszych oraz ich rodzicach, przygotowany został  specjalny produkt, dzięki któremu opieka i pielęgnacja dzieci staje się łatwiejsza. Aspirator to przyrząd, który umożliwia łagodną aspirację wydzieliny blokującej kanaliki nosowe niemowlęcia. Kształt końcówki chroni błonę śluzową nosa, zapobiegając uszkodzeniu, nawet gdy dziecko wykona nagły ruch. Dzięki aspiratorom wydzielina z nosa jest usuwana szybko, łatwo i całkowicie.

Aspirator kataru Katarek Simple Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny, Fabryczna 25, 90-331 Łódź

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.