Avène Cicalfate

42.22 42,22 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
BESTSELLER
p_2451
Opis produktu

Avène Eau Thermale Cicalfate - emulsja do twarzy

Emulsja do twarzy firmy Avène łagodzi podrażnienia, zaczerwienienia i przegrzanie skóry dorosłych po powierzchniowych zabiegach dermatologicznych. Zawiera zmikronizowany Sukralfat, unikalny składnik ułatwiający regenerację naskórka. Połączenie siarczanu miedzi i siarczanu cynku zmniejsza ryzyko proliferacji (namnażania i rozwoju) bakterii. Woda termalna Avène zawarta w Emulsji Cicalfate koi i łagodzi podrażnienia skóry. Z łatwością rozprowadza się na skórze, staje się przezroczysta podczas aplikacji. Jest bardzo dobrze tolerowana. Regeneruje, wygładza i nawilża skórę.

Emulsja do twarzy Avène to produkt odpowiedni do każdego typu skóry, również wrażliwej i podrażnionej. Emulsja o lekkiej konsystencji pozwala na szybką i bezproblemową aplikację.
Kolekcja produktów Cicalfate to produkty, które stymulują regenerację powierzchniowych warstw skóry podrażnionej i uszkodzonej skutek różnych podrażnień. Dermokosmetyk Avène wspomaga regenerację naskórka i przynosi natychmiastowe ukojenie. Produkt zawiera wodę termalną Avène – flagowy produkt firmy Avène. Została ona uznana za dobro publiczne przez Francuską Narodową Akademię Medyczną. Woda ta jest bakteriologicznie czysta, a jej źródła znajdują się głęboko w ziemi. Woda termalna Avène jest klasyfikowana jako woda zmineralizowana i bogata w krzemionkę. Jest naturalna, nie została wzbogacona o dodatkowe elementy. Produkt korzystny dla każdego – błyskawicznie koi skórę i redukuje podrażnienia

Stosowanie produktu
Nakładać na oczyszczoną twarz rano i wieczorem.

Najwazniejsze cechy:

  • przeznaczony do każdego typu skóry, również wrażliwej i podrażnionej
  • regeneruje skórę podrażnioną i uszkodzoną
  • koi skórę i łagodzi podrażnienia

Avène Cicalfate Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do twarzy
  • Przeznaczenie do skóry podrażnionej, do skóry wrażliwej
  • Postać emulsja o lekkiej konsystencji
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.