Avène Trixera Nutrition

48.4 48,40 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_2520
Opis produktu

Avène Eau Thermale Trixera Nutrition - żel oczyszczający do ciała i twarzy

Codzienna pielęgnacja suchej i bardzo suchej wrażliwej skóry dla całej rodziny. Oczyszczający żel nie zawiera mydła i jest hipoalergiczny. Jego delikatnie perfumowana konsystencja zapewnia skórze komfort i codzienną przyjemność użycia. Skóra jest oczyszczona, delikatna i chroniona przed wysuszaniem.

Żel do twarzy i ciała Avène to produkt przeznaczony do każdego typu skóry – również suchej, atopowej oraz do wrażliwej skóry dzieci (powyżej 3 roku życia).
Kolekcja produktów Trixera Nutrition to linia, która skutecznie odżywia i koi skórę całej rodziny. Specjalnie opracowana formuła pozwala na szybką i bezproblemową aplikację. Produkt charakteryzuje się wysoką tolerancją oraz biodegradowalną formułą. Zawarty czynnik EDTA chroni skórę przed wysuszeniem. Produkt zawiera również Wodę termalną Avène, uznaną za dobro publiczne przez Francuską Narodową Akademię Medyczną. Woda ta jest bakteriologicznie czysta, a jej źródła znajdują się głęboko w ziemi. Woda termalna Avene jest klasyfikowana jako woda zmineralizowana oraz bogata w krzemionkę. W pełni naturalna, nie została wzbogacona o dodatkowe elementy. Produkt korzystny dla każdego – błyskawicznie koi skórę i redukuje podrażnienia. Codzienną pielęgnację warto uzupełnić o inne produkty z linii Trixera Nutrition – nawilżające mleczko i balsam.

Stosowanie produktu
Nałożyć na twarz i ciało, a następnie obficie spłukać wodą.

Najważniejsze cechy:

  • odpowiedni dla każdego typu skóry, również dla dzieci powyżej 3. roku życia
  • koi oraz odżywia skórę
  • łagodzi podrażnienia

Avène Trixera Nutrition Informacje dodatkowe

  • Kategoria Oczyszczanie twarzy
  • Przeznaczenie do skóry atopowej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
  • Postać żel
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 8 marca 2005 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.