Bepanthen Baby Extra Maść Ochronna 30 g

34.99 34,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
107044
Opis produktu

Bepanthen Baby Extra Maść Ochronna 30 g

Bepanthen Baby Extra Maść Ochronna została stworzona z myślą o noworodkach i niemowlętach. Posiada innowacyjną formułę, która przywraca naturalne pH skóry oraz neutralizuje działanie drażniących enzymów fekalnych. Enzymy te są główną przyczyną odparzeń pieluszkowych. Naturalna oliwa z oliwek tworzy konsystencję zmniejszającą tarcie pieluszki o skórę, pozwala na zachowanie optymalnego poziomu nawilżenia skóry.

Bepanthen Baby Extra Maść Ochronna może być stosowana od pierwszych dni życia do codziennej pielęgnacji okolic pieluszkowych. Nie zawiera barwników, substancji antyseptycznych, zapachowych, konserwantów oraz potencjalnie szkodliwych składników. Produkt jest hipoalergiczny oraz przetestowany pod kontrolą pediatrów.

Dawkowanie:
Po każdej zmianie pieluszki należy delikatnie rozprowadzić cienką warstwę produktu Bepanthen® Baby Extra maść ochronna na oczyszczonej i osuszonej skórze pupy niemowlęcia. Maść zapewnia niemowlęciu dodatkowy komfort, ponieważ nie klei się do skóry. Dla mamy maść jest o tyle wygodna,  że nie trzeba jej zmywać podczas następnej zmiany pieluszki.

Bepanthen Baby Extra Maść Ochronna 30 g Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.