Bepanthen Derm Krem 100 g

68.99 68,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
104146
Opis produktu

Bepanthen Derm Krem 100 g

Nawilżający i wspierający regenerację emolient dla całej rodziny, przeznaczony do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Pielęgnacja skóry po ekspozycji na słońce. Bepanthen Derm Krem to specjalistyczny krem do ciała do stosowania miejscowo na suche i skłonne do podrażnień obszary skóry dziecka, które wywołane zostały zewnętrznymi czynnikami takimi jak: alergie pokarmowe, drażniące działanie detergentów, suche powietrze czy zmiana wody (np. po basenie). Rekomendowany jest również w pielęgnacji skóry po ekspozycji na słońce.

Bepanthen Derm Krem zapewnia natychmiastowe ukojenie i odbudowę wymagającej skóry dziecka, dzięki wysokiemu 5% stężeniu prowitaminy B5. Oczyszczona lanolina odbudowuje warstwę ochronną na powierzchni skóry oraz wnika w głębsze warstwy naskórka zwiększając jego elastyczność i miękkość.

Bepanthen Derm Krem jest bezpieczny w stosowaniu i nie zawiera barwników oraz substancji zapachowych. Preparat może być stosowany od pierwszych dni życia wśród dzieci ze skłonnościami do alergii oraz egzemy.

Dawkowanie:
Bepanthen Derm Krem to emolient zalecany do codziennego stosowania na suchą, skłonną do podrażnień skórę. Może być używany na skórę poddaną np. zabiegom estetycznym, ekspozycji na słońce, bądź ochronnie przed zetknięciem z detergentami lub substancjami drażniącymi.
Przy pierwszym użyciu nałożyć zakrętkę odwrotnie i przekręcić, by otworzyć tubkę. Na czystą i suchą skórę nałożyć warstwę, delikatnie wmasować. W celu uzyskania najlepszych rezultatów stosować krem na skórę kilka razy na dobę. Preparat łatwo się wchłania.Bepanthen Derm Krem 100 g Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.