Bioderma Atoderm Gel Douche

53.99 53,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1376
Opis produktu

Bioderma Atoderm Gel Douche - żel pod prysznic i do kąpieli o delikatnie perfumowanej formule

Żel pod prysznic i do kąpieli przeznaczony jest do pielęgnacji suchej i wrażliwej skóry. Może być stosowany zarówno do ciała, jak i twarzy.
Atoderm Gel Douche, dzięki unikalnej kompozycji składników, dokładnie czyści nawet bardzo delikatną na podrażnienia skórę, dlatego może być stosowany także do kąpieli noworodków. Polecany do pielęgnacji skóry atopowej, przynosi ulgę w postaci nawilżenia i długotrwałego uczucia czystości.
Nie zawiera konserwantów oraz mydła, dlatego jest dobrze tolerowany nawet przez osoby z najbardziej wymagającą skórą. Fizjologiczne pH żelu dodatkowo korzystnie wpływa na podrażnioną skórę. Pod wpływem kontaktu z ciałem i wodą, wytwarza delikatną pianę, która - w przeciwieństwie do tradycyjnych żelów pod prysznic - nie wysusza, a pielęgnuje, tworząc warstwę ochronną.
Natychmiastowym efektem stosowania żelu jest skóra łagodnie oczyszczona, bez uczucia ściągnięcia, szczypania, czy innego typu dyskomfortu. Z czasem odzyskuje swoją naturalną miękkość i gładkość oraz zmniejszają się dolegliwości związane z suchością, jak swędzenie.

Bioderma Atoderm Gel Douche Informacje dodatkowe

  • Kategoria Żele i płyny do kąpieli
  • Przeznaczenie do skóry atopowej, do skóry normalnej, do skóry odwodnionej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
  • Postać żel
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.