Bioderma Atoderm Huile De Douche

35.42 35,42 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1378
Opis produktu

Bioderma Atoderm Huile De Douche - nawilżający olejek do kąpieli i pod prysznic

Nawilżający olejek pod prysznic idealnie sprawdzi się w codziennej pielęgnacji bardzo wrażliwej skóry, w tym skóry atopowej.
Skóra atopowa i bardzo sucha wymaga specjalistycznej pielęgnacji. Atoderm Huile De Douche subtelnie koi i ochrania, zmniejszając podrażnienia. Kosmetyk bazuje na unikalnym połączeniu naturalnych olejów, w tym biolipidów roślinnych, takich jak olej kokosowy i słonecznikowy, słynących z właściwości odżywczych. Witamina PP wspomaga odbudowę lipidową skóry, dzięki czemu odzyskuje ona zdolność do samodzielnego bronienia się przed negatywnym wpływem czynników zewnątrznych. Opatentowany w laboratoriach Bioderma kompleks Skin Barrier Therapy™ zapobiega powstawaniu bakterii Staphylococcus aureus, które są odpowiedzialne za podrażnienia skóry. Dodatkowo kompleks DAF pomaga polepszyć jej próg tolerancji.
Dzięki regularnemu stosowaniu nawilżającego olejku pod prysznic, skóra atopowa i wrażliwa staje się oczyszczona i miękka. Flora saprofityczna zostaje wyrównana, co przyczynia się do zwiększenia odporności skóry.

Bioderma Atoderm Huile De Douche Informacje dodatkowe

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08.03.2005r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.