Bioderma Atoderm Mains & Ongles

16.89 16,89 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1380
Opis produktu

Bioderma Atoderm Mains & Ongles - odżywczy krem do rąk i paznokci

Krem do rąk stworzony z myślą o suchej i bardzo suchej skórze rąk, borykającej się z problemem pęknięć, długotrwałego uczucia ściągnięcia i dyskomfortu, pierzchnięcia. Polecany jest do codziennej pielęgnacji dla osób, których dłonie każdego dnia narażone są na działanie wody, detergentów, zmian temperatur, etc.
Bogata konsystencja kremu sprawia, że daje on “efekt rękawiczki” - osłania osłabioną, wysuszoną skórę, chroniąc ją przed wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych. Nie pozostawia na skórze tłustego filmu, szybko się wchłania i odbudowuje naturalną barierę biolipidową naskórka. Nie zawiera parabenów, konserwantów oraz uczulających substancji zapachowych. Jest hipoalergiczny.
Dzięki regularnemu stosowaniu kremu zmniejsza się przepuszczalność płaszcza hydrolipidowego. Skóra dłoni staje się miękka, nawilżona i dogłębnie odżywiona. Zmniejsza się uczucie pieczenia i dyskomfortu. Zanika skłonność do powstawania pęknięć i podrażnień. Dłonie są miękkie i gładkie, znikają suche skórki i uczucie suchości.

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do rąk i stóp
  • Przeznaczenie do skóry atopowej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej
  • Postać krem
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.