Bioderma Nodé DS+

85.17 85,17 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1390
Opis produktu

Bioderma Nodé DS+ - szampon zapobiegający nawrotom łupieżu

Szampon polecany jest osobom borykającym się z problemem nawracającego łupieżu tłustego oraz u których występują objawy łojotokowego zapalenia skóry głowy.
Jego skuteczność gwarantuje zastosowanie opatentowanego przez markę Bioderma kompleksu DSactive™, który oddziaływuje na łupież na dwa sposoby. Po pierwsze, zmniejsza rozrost drożdżaków Malassezia, które to drobnoustroje odpowiedzialne są za powstawanie łupieżu. Po drugie, ogranicza ilość wydzielanego przez skórę głowy łoju, który powoduje namnażanie się drożdżaków. Oprócz tego w szamponie zostały zastosowane silne składniki keratoregulujące, likwidujące uporczywie nawracający łupież. Z kolei składniki kojące mają za zadanie uśmierzyć swędzenie. Brak detergentów i substancji uczulających polepsza tolerancję dermokosmetyku.
Regularne stosowanie szamponu zmniejsza ryzyko nawrotu łupieżu, koi skórę i zmniejsza uczucie swędzenia. Skóra głowy jest łagodnie oczyszczona, a rumień zostaje zniwelowany. Włosy mniej się przetłuszczają, odzyskują naturalny i zdrowy blask.

Bioderma Nodé DS+ Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.