Bioderma Nodé Fluide

39.13 39,13 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1391
Opis produktu

Bioderma Nodé Fluide - delikatny szampon do częstego mycia włosów

Skóra głowy wymaga równie troskliwej pielęgnacji, co skóra twarzy. Nieodpowiednio dobrane kosmetyki, częste mycie oraz przebywanie w zanieczyszczonym środowisku mogą ją podrażniać oraz przesuszać. Czynniki te mogą jednocześnie negatywnie wpływać na kondycję włosów, odbierając im blask i czyniąc bardziej łamliwymi. Rozwiązaniem tych problemów jest delikatny szampon Nodé Fluide, który idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów.
Niewątpliwą zaletą szamponu Nodé Fluide jest fakt, iż nie zawiera on substancji drażniących, dzięki czemu doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji. Dzięki niemu, nawet częste mycie włosów nie spowoduje naruszenia płaszcza hydrolipidowego skóry, a tym samym wysuszania i podrażnień.  Naturalne składniki, wchodzące w skład szamponu delikatnie oczyszczają i myją włosy, przywracając im blask i zdrowy wygląd.
Szampon Bioderma Nodé Fluide doskonale nadaje się dla osób, stosujących różnego rodzaju szampony lecznicze, gdyż podtrzymuje i  przedłuża ich działanie. Jego hipoalergiczna, delikatna formuła sprawia, iż jest bardzo dobrze tolerowany przez każdego rodzaju skórę. Dzięki regularnemu stosowaniu szamponu, włosy odzyskują blask, stają się mocniejsze i widocznie zdrowsze.

Bioderma Nodé Fluide Informacje dodatkowe

  • Kategoria Szampony do włosów
  • Przeznaczenie do każdego typu włosów, dla dzieci
  • Postać szampon o żelowej konsystencji
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08 marca 2005 r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.