Bioderma Photoderm Apres-Soleil

Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1413
Opis produktu

Bioderma Photoderm Après-Soleil - emulsja po opalaniu, nawilżająca, łagodząca i przedłużająca opaleniznę

Emulsja przeznaczona do pielęgnacji skóry zmęczonej opalaniem, odwodnionej i wrażliwej. Dodatkowo także do regeneracji skóry rozpalonej i poparzonej promieniami słonecznymi. Idealna do kojenia skutków ubocznych opalania i długiego przebywania na słońcu. Może być stosowana niezależnie od wieku i rodzaju skóry, także przez niemowlęta.
Zawarta w dermokosmetyku alantoina i wyciąg z ginkgo biloba zmiękczają oraz koją podrażnioną słońcem skórę. Z kolei gliceryna oraz substancje pochodzące z masła shea dogłębnie nawadniają i odżywiają, przyspieszając procesy regeneracyjne. Opatentowany kompleks Cellular Bioprotection™ jest gwarantem wzmocnienia naturalnej ochrony biologicznej płynącej z wnętrza skóry. Stymuluje on mechanizmy obronne w czasie przebywania na słońcu. Dodatkowo tworzy na skórze osłonę dla materiału genetycznego, zabezpieczając ciągłość tkanek.
W efekcie stosowania emulsji skóra podrażniona opalaniem odnajduje ukojenie i szybciej się regeneruje. Opalenizna zostaje utrwalona, a naturalne bariery ochronne skóry zostają wzmocnione.

Bioderma Photoderm Apres-Soleil Informacje dodatkowe

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Łodzi

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi