Bioderma Photoderm KID SPF50+

Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1418
Opis produktu

Bioderma Photoderm Kid Lait SPF50+ - mleczko ochronne dla dzieci

Mleczko jest przeznaczone do pielęgnacji delikatnej skóry dziecka w trakcie ekspozycji na słońce. Nadaje się do stosowania w trakcie pobytu na plaży lub na co dzień przy silnie operujących promieniach słonecznych.
Mleczko Photoderm Kid jest gwarantem wysokiej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni UV. Zabezpiecza wrażliwą dziecięcą skórę przed wpływem wolnych rodników oraz przed defragmentacją tkanek powodowaną ekspozycją na słońce i promieniowaniem UVA/UVB. System filtrów zawarty w dermokosmetyku, nie tylko działa od zewnątrz, ale także od wewnątrz, aktywując naturalne mechanizmy obronne skóry. Dzieje się tak za sprawą opatentowanego kompleksu Cellular Bioprotection™ . Dodatkowo peptyd C, czyli kompleks trzech aminokwasów - arganiny, glicyny i metioniny - wzmacnia skórę.
Dermokosmetyk silnie chroni skórę w trakcie ekspozycji na słońce, pozwalając na uzyskanie jednolitej, zdrowej opalenizny. Nie klei się, zatem nie przeszkadza dziecku w trakcie zabawy i pełni niewidoczną barierę dla promieniowania.

Bioderma Photoderm KID SPF50+ Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie