Bioderma Photoderm KID SPF50+

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
p_1419
Opis produktu

Bioderma Photoderm Kid Spray SPF50+ - spray ochronny dla dzieci

Spray przeznaczony jest do ochrony dziecięcej oraz niemowlęcej skóry w trakcie ekspozycji na promienie słoneczne. Polecany jest do codziennego stosowania w miesiącach, w czasie których jesteśmy szczególnie narażeni na szkodliwy wpływ promieni słonecznych.
Opatentowana formuła Cellular Bioprotection™ pozwala na ochronę skóry nie tylko z zewnątrz, ale także od wewnątrz. Ten unikalny kompleks stymuluje bowiem naturalne mechanizmy regeneracyjne i ochronne skóry, zapewniając bezpieczeństwo materiałowi genetycznemu zapisanemu w tkankach. Dodatkowo zawarty w formule peptyd C złożony z kombinacji trzech naturalnie występujących aminokwasów - argininy, glicyny i metioniny - wzmacnia immunologiczne zdolności skóry, co jest szczególnie cenne w przypadku dzieci. Wygodna forma sprayu pozwala na szybką aplikację nawet w trakcie bardzo intensywnej zabawy.
Stosowanie sprayu gwarantuje maksymalną ochronę dla skóry dziecięcej przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA i UVB. W efekcie powstała opalenizna jest zdrowa i gładka, a na cienkiej skórze dzieci i niemowląt nie powstają podrażnienia i oparzenia.

Bioderma Photoderm KID SPF50+ Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi.