Bioderma Photoderm Spray Max SPF50+

67.97 67,97 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1420
Opis produktu

Bioderma Photoderm Spray Max SPF50+ - spray ochronny do opalania

Skóra wystawiona na działanie promieni słonecznych musi zostać zabezpieczona odpowiednimi kosmetykami, w przeciwnym razie ryzykujemy wystąpienie podrażnień i poparzeń. Szczególnego traktowania wymaga skóra wrażliwa. Specjalnie z myślą o niej stworzony został spray ochronny Bioderma Photoderm Max SPF50+. Produkt ten idealnie nadaje się także dla osób o bardzo jasnej i piegowatej karnacji.
Spray ochronny z linii Photoderm zawiera w sobie innowacyjny kompleks Cellular Bioprotection™, za sprawą którego zostają pobudzone naturalne procesy immunologiczne skóry. Spray gwarantuje kompleksową ochronę zarówno od wewnątrz, jak i na zewnątrz.
Kosmetyk łatwo się wchłania, przez co nie pozostawia śladów na ubraniach. Posiada lekką i jedwabistą, wodoodporną konsystencję, ułatwiającą jego aplikację. Ponadto, hipoalergiczna formuła bez parabenów doskonale nadaje się do pielęgnacji skóry wrażliwej.
Dzięki stosowaniu sprayu ochronnego Bioderma Photoderm Max zyskujesz skuteczną i kompleksową ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Kosmetyk doskonale pielęgnuje skórę wrażliwą, nawet na górskich szlakach lub tropikalnych plażach.

Bioderma Photoderm Spray Max SPF50+ Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 2 Listopada 2012 r., przez Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku