Bioderma Photoderm Spray SPF30

50.99 50,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1422
Opis produktu

Bioderma Photoderm Spray SPF30 - spray ochronny dla całej rodziny

W słoneczne dni potrzebujesz kosmetyku, który kompleksowo zadba o skórę całej rodziny, a zwłaszcza osób o bardzo jasnej karnacji. Aby skutecznie chronić najbliższych przed podrażnieniami oraz poparzeniami oraz szkodliwym działaniem promieni słonecznych, wybierz uniwersalny Spray Bioderma Photoderm.
Spray ochronny nadaje się do stosowania zarówno na twarz, jak i ciało. Jest wodoodporny, hipoalergiczny i pozbawiony parabenów, dlatego doskonale pielęgnuje nawet wrażliwą skórę. Bioderma Photoderm Spray skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Wszystko to za sprawą opatentowanego kompleksu Cellular Bioprotection™, który zabezpiecza skórę od zewnątrz oraz od wewnątrz.
Spray Bioderma z linii Photoderm to skuteczna ochrona przed promieniami UV, która idzie w parze z delikatną pielęgnacją i odżywieniem skóry. Stosowanie sprayu daje nam pewność, że delikatna skóra naszych bliskich jest doskonale chroniona przed podrażnieniami, przesuszeniem i poparzeniami.

Bioderma Photoderm Spray SPF30 Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie