Bioderma Sensibio AR BB Cream

89.99 89,99 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1402
Opis produktu

Bioderma Sensibio AR BB Cream - krem BB do skóry z problemami naczynkowymi

Krem przeznaczony jest do pielęgnacji skóry wrażliwej i naczynkowej, której głównym problemem są samoczynnie powstające zaczerwienienia. Zalecany do stosowania w każdym wieku.
Dzięki zawartości opatentowanego kompleksu Rosactiv™ krem oddziałuje bezpośrednio na naczyniowośródbłonkowy czynnik wzrostu. Jest to mechanizm odpowiedzialny m.in. za rozszerzanie się naczyń krwionośnych oraz ich osłabienie. Wysoki filtr SPF chroni przez negatywnym działaniem promieni słonecznych, które powodują dodatkowe zaostrzanie się zmian. Obecność enoxolonu, alantoiny i oleju canola gwarantuje natychmiastowe ukojenie dla cery i wyraźnie odczuwalne uczucie komfortu. Funkcje ochronne, które naturalnie posiada zdrowa skóra, wzmacniane są przez glicerynę i olej canola.
Stosowanie kremu Sensibio BB wyrównuje koloryt cery, zmniejsza widoczność przebarwień oraz rozszerzanie się naczyń krwionośnych dając efekt naturalnego makijażu. Dodatkowo dogłębnie nawilża cerę i łagodzi wszelkie zmiany naczynkowe.

Bioderma Sensibio AR BB Cream Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy BB
  • Przeznaczenie do skóry naczynkowej, do skóry wrażliwej
  • Postać krem barwiący
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2010 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego