Bioderma Sensibio Déo Anti-transpirant

Brak w magazynie
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1404
Opis produktu

Bioderma Sensibio Déo Anti-transpirant - delikatny antyperspirant do skóry wrażliwej

Antyperspirant Bioderma Sensibio Déo przeznaczony jest do stosowania przez osoby posiadające skórę wrażliwą i atopową. Idealnie sprawdzi się w przypadku wszystkich tych, którzy mają problemy z tolerancją klasycznych dezodorantów i odczuwają dyskomfort przy ich stosowaniu.
Głównym działaniem dezodorantu jest regulowanie oraz redukowanie wydzielania potu, przy jednoczesnym nie blokowaniu naturalnych procesów oddychania skóry. Opatentowany w laboratoriach Bioderma kompleks Toléridine™ pomaga w podniesieniu odporności skóry wrażliwej i zwiększenie jej tolerancji na wpływ czynników zewnętrznych. Ponieważ nie zawiera alkoholu, nie podrażnia nawet atopowej skóry. Mimo to, produkt nie traci na swojej skuteczności. Ze względu na unikalną formułę, nie pozostawia białych śladów na ubraniach. Subtelnie perfumowana formuła zapewnia przyjemny zapach.
W efekcie stosowania dezodorantu skóra pozostaje świeża i delikatnie pachnąca przez długie godziny po prysznicu. Nie jest podrażniona i może swobodnie oddychać, a jej pory pozostają odblokowane.

Bioderma Sensibio Déo Anti-transpirant Informacje dodatkowe

  • Kategoria Antyperspiranty
  • Przeznaczenie do każdego typu skóry, do skóry podrażnionej, do skóry wrażliwej
  • Postać roll - on
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie