Bioderma Sensibio Gel Moussant

33.74 33,74 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_1407
Opis produktu

Bioderma Sensibio Gel Moussant - kojąco - łagodzący żel do mycia twarzy

Skóra podrażniona i wrażliwa wymaga szczególnego rodzaju pielęgnacji oraz wykorzystania kosmetyków, które bez trudu poradzą sobie z zatuszowaniem zaczerwienień jednocześnie kojąc i łagodząc różnego rodzaju stany zapalne.
W przypadku skóry wrażliwej doskonale sprawdzi się żel myjący Bioderma Sensibio Gel Moussant. Jego unikalny skład i konsystencja gwarantują wymagającej cerze kompleksową pielęgnację. Żel zawiera unikalny kompleks DAF, który wzmacnia tolerancję skóry wrażliwej, czyniąc ją bardziej odporną na czynniki środowiskowe oraz mniej skłonną do występowania podrażnień. Sensibio Gel Moussant nie zawiera mydła, sztucznych barwników ani parabenów. Posiada fizjologiczne pH, przez co jest doskonale tolerowany i może być wykorzystywany w pielęgnacji nawet bardzo wrażliwej cery.
Dzięki stosowaniu Sensibio Gel Moussant skóra staje się widocznie lepiej nawilżona, a uciążliwie podrażnienia i stany zapalne zostają złagodzone. Co bardzo ważne, żel doskonale oczyszcza cerę, jednocześnie bardzo dokładnie usuwając makijaż i przygotowując ją do dalszej pielęgnacji. Efekty odczuwalne są już od pierwszego zastosowania.

Bioderma Sensibio Gel Moussant Informacje dodatkowe

  • Kategoria Oczyszczanie twarzy
  • Przeznaczenie do każdego typu skóry, do skóry dojrzałej, do skóry podrażnionej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej, do skóry z oznakami starzenia
  • Postać żel
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 02.11.2012 r., przez Pomorskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Gdańsku.