Bioderma Sensibio Rich

39.13 39,13 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_1410
Opis produktu

Bioderma Sensibio Rich - krem łagodząco - nawilżający o bogatej konsystencji

Krem Bioderma Sensibio Rich o działaniu łagodząco - nawilżającym został stworzony z myślą o skórze suchej i bardzo suchej. Świetnie nada się także do stosowania przez osoby borykające się z problemami wrażliwej cery.
Bogata konsystencja kremu jest gwarantem natychmiastowej ulgi. Unikalna formuła bazująca na kojących i odżywczych składnikach wspomaga naturalne mechanizmy biologiczne skóry, zwiększając jej próg tolerancji. Dzięki temu staje się ona odporna na negatywne działanie różnorodnych czynników zewnętrznych i nie reaguje na nie podrażnieniami. Ściągnięta i rozpalona skóra znajdzie ukojenie w działaniu kwasu glicyretynowego. Unikalna receptura kremu bazuje jedynie na naturalnych składnikach, które gwarantują odżywcze działanie i są wskazane nawet dla bardzo wrażliwej cery. Może być stosowany także pod makijaż, ponieważ się nie roluje.
W efekcie stosowania kremu zmniejsza się dyskomfort powodowany odwodnieniem i brakiem witalności. Skóra odzyskuje naturalny koloryt i fakturę. Zmniejsza się uczucie ściągnięcia i spierzchnięcia.

Bioderma Sensibio Rich Informacje dodatkowe

  • Kategoria Kremy do twarzy
  • Przeznaczenie do skóry bardzo suchej, do skóry wrażliwej
  • Postać krem o bogatej konsystencji
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi.