Biopron Baby+ Płyn 10 ml

55.99 55,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
137725
Opis produktu

Biopron Baby+ to połączenie dwóch szczepów probiotycznych i witaminy D3.

  • Probiotyki to jedne z żywych mikroorganizmów żyjących w jelitach. Ich suplementację zaleca się w celu zachowania równowagi mikroflory żołądkowo-jelitowej.
  • Witamina D jest potrzebna do prawidłowego wzrostu i rozwoju kości oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego u dzieci. Produkt polecany również dla niemowląt w trakcie i po kuracji antybiotykowej, jako uzupełnienie diety, a także podczas kolki.
  • Produkt przeznaczony dla dzieci od pierwszego dnia życia. Stosowanie u niemowląt w wieku do 6 tygodnia zaleca się skonsultować z pediatrą

Dawkowanie: 0,25 ml produktu (pełna porcja 7-8 kropli) raz dziennie, podczas posiłku. Do opakowania dołączony jest kroplomierz umożliwiający precyzyjne dozowanie produktu. Wstrząsnąć przed użyciem. Krople można podawać bezpośrednio za pomocą łyżeczki lub zmieszać z mlekiem albo innym pokarmem. Nie należy mieszać z płynami o temperaturze wyższej niż 40°C.

Biopron Baby+ Płyn 10 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny, Fabryczna 25, 90-331 Łódź

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.