Ładuję...

Biorepair Plus Pełna Ochrona

pasta do zębów
Produkt dostępny
29,32 zł / 100 ml
Biorepair Plus Pełna Ochrona Biorepair Plus Pełna Ochrona
Cena od 21,99 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

Biorepair Plus Pełna Ochrona Pasta do zębów 75 ml

Nasze zęby codziennie narażone są na zużycia mechaniczne (szczoteczka) i chemiczne (kwaśne pokarmy), będące przyczyną powstawania niewielkich, niewidocznych gołym okiem uszkodzeń, w których może gromadzić się osad nazębny, bakterie oraz przebarwienia, co w dłuższej perspektywie może powodować powstawanie próchnicy, pogorszenie stanu zębów, utratę połysku, zwiększenie ich nadwrażliwości i problemy z dziąsłami. Biorepair Plus Pełna Ochrona to pasta do zębów na bazie aktywnych mikrocząsteczek biomimetycznego hydroksyapatytu microRepair, które pod względem budowy przypominają cząsteczki obecne na powierzchni zębów i które są w stanie przenikać w mikrouszkodzenia zębów, by naprawiać zniszczone szkliwo i zamykać odsłonięte kanaliki zębiny.

Pasta do zębów przeznaczona do codziennego stosowania, zwalcza bakterie w jamie ustnej, naprawia szkliwo, zawiera wysokie stężenie cząsteczek microRepair® 200 mg/g.

Biorepair Plus Pełna Ochrona codziennie chroni naturalne zdrowie zębów przed erozją powodowaną przez kwasy oraz przed bakteriami będącymi przyczyną powstawania osadu nazębnego, kamienia i próchnicy.

Pasta wzbogacona jest o cynk PCA, który przeciwdziała rozwojowi bakterii. Szczególnie polecana osobom cierpiącym na halitozę.

Innowacyjna formuła:
- Bez laurylosiarczanu sodu (SLS)
- Bez parabenów
- Bez dwutlenku tytanu
- Bez fluoru, dzięki czemu pasta może być używana przez dzieci od 6 roku życia
- Niska ściernośćDodatkowe informacje

Kategoria
Postać
Postać pasta do zębów
Przeznaczenie
Przeznaczenie dla kompletnej ochrony, oczyszczanie zębów, przeciwko próchnicy zębów
Marka
Marka BIOREPAIR
Substancja czynna: Hymecromonum
Podmiot odpowiedzialny: SIROWA Poland Sp. z o.o.

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online