Blanx White Shock Intensywny System Wybielający 50 ml+ Blanx Led Bite

63.99 63,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
123386
Opis produktu

Blanx White Shock Intensywny System Wybielający 50 ml+ Blanx Led Bite


Światowa Innowacja w Wybielaniu zębów – Aktywne Wybielanie. Uśmiechem! Najnowocześniejsza technologia, która działa każdego dnia gdy się uśmiechasz.


Sposób użycia: Używaj Intensive Whitening Treatment trzy razy dziennie, każdego dnia. Po każdym zakończonym szczotkowaniu zębów umieść Blanx Led Bite w ustach, kładąc przezroczyste plastikowe części na zębach i opierając wargi na podparciu. Naciśnij przycisk i pozwól światłu z Blanx Led Bite oświetlać zęby przez co najmniej minutę. Aby wybielanie było jeszcze intensywniejsze, używaj Blanx Led Bite co najmniej raz w tygodniu przez minimum 10 minut. Przed założeniem nakładki nałóż warstwę produktu, jeśli trzeba to rozprowadzić pastę czystym palcem, na przezroczystą podpórkę. Na koniec zabiegu przepłucz jamę ustną. Pamiętaj im więcej światła pada na ActiluX®, tym intensywniejsze działanie wybielające!

 

Ważne: Blanx Led jest wielokrotnego użytku! Na koniec zabiegu odłóż Blanx Led Bite na bok, będzie go można użyć do przyspieszenia działania pasty do zębów Blanx White Shock. Baterie Blanx Led Bite są wymienialne. Lampa Blanx Led została zaprojektowana specjalnie do aktywacji i przyspieszenia procesu wybielania formułą Blanx White Shock. Jej działanie jest gwarantowane wyłącznie w połączeniu z produktami z formułą Blanx White Shock.

 

Ważne informacje: Produkty Blanx White Shock nie zawierają nadtlenków ani środków chemicznych, które mogą powodować podrażnienia ze względu na swoje nienaturalne i agresywne działanie. Zamiast tego, Blanx White Shock zawiera nieorganiczne, biokompatybilne mikrokryształki ActiluX®, które działają naturalnie ze światłem, tak aby nie uszkodzić szkliwa zębów. Światło emitowane przez Blanx Led i Blanx Led Bite jest całkowicie nieszkodliwe.

 

Utylizacja diod LED: Na koniec cyklu życia produkt nie może zostać zutylizowany jako odpady komunalne. Musi zostać zabrany do lokalnego centrum zbiórki odpadów lub do sklepu oferującego taką usługę. W przypadku Blanx Led Bite, gdy lampa już nie działa, należy wyrzucić baterie do specjalnego pojemnika.


Składniki: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Isopropyl Alkohol, PEG-32, Silica, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum,Glycerin, Aroma, Titanium Dioxide Hydroxyapatite Cluser (ACTILUX), Tetrapotassium Pyrophospate, Cetraria Islandia Extract, Usnea Barbata Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Phenoxyetanol, Benzyl Alkohol, Eugenol, Limonene, CI 42090.


Podmiot odpowiedzialny: Wyłączny dystrybutor w Polsce: A.B.Berren-Handlowy Sp.zo.o., ul. Ogrodowa 22, 05-816 Michałowice-Reguły, tel. 22 723 73 73, fax 22 723 67 34

Blanx White Shock Intensywny System Wybielający 50 ml+ Blanx Led Bite - Informacje dodatkowe

  • KategoriaWybielanie zębów
  • Opakowanie50ml
  • Podmiot odpowiedzialny: A.B.BERREN-HANDLOWY SP. Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.