Blanx White Shock Pasta 50 ml+ Blanx Led

32.99 32,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
94155
Opis produktu

Blanx White Shock Pasta 50 ml+ Blanx Led

Dzięki unowocześnionej formule działanie Blanx White Shock 50ml jest widoczne już po pierwszym użyciu! Aż 2/3 osób uznaje swoje zęby za bielsze natychmiast po pierwszym umyciu zębów pastą Blanx White Shock 50ml, a wszystko dzięki wzbogaceniu cenionej formuły past Blanx White Shock optycznymi rozjaśniaczami. Pasta pomaga zapobiegać ubytkom, przewlekłemu nieświeżemu oddechowi i innym powszechnym chorobom jamy ustnej.

Zastosowanie nasadki Blanx Led wzmacnia przeciwbakteryjne i higienizujące działanie formuły White Shock.

PODWÓJNA MOC!- Pasta BlanX White Shock 50ml charakteryzuje się działaniem wybielającym i antybakteryjnym. Dzięki tej podwójnej mocy jest idealnym kosmetykiem do profilaktyki jamy ustnej.

NOWY SMAK- Jeszcze bardziej miętowy, jeszcze bardziej odświeżający! Nowy smak zachwyci wszystkich, którzy oczekują miętowego orzeźwienia niezależnie od pory roku.

ZDROWA BIEL- BlanX White Shock White&Protect dba nie tylko o kolor zębów, ale także o ich zdrowie.

ACTILUX- Opracowane we włoskich laboratoriach Blanx cząsteczki ActiluX® nie tylko rozjaśniają zęby, ale także pomagają chronić zęby i dziąsła. ActiluX® jest innowacyjnym, opatentowanym składnikiem aktywowanym przez światło. ActiluX® jest jedyną technologią na świecie, dzięki której mikrokryształki przylegają do szkliwa zębów, tworząc niewidzialną barierę ochronną na cały dzień, a tym samym ułatwiając usuwanie plam, które powodują żółkniecie. ActiluX® jest aktywowany przez światło, ładuje się ponownie za każdym razem, gdy jest naświetlany, i pomaga niszczyć cząsteczki organiczne odpowiedzialne za powstawianie plam. Im więcej światła otrzymuje ActiluX®, tym jego działanie wybielające jest bardziej intensywne. Im częściej się uśmiechasz, tym bielsze stają się Twoje zęby!

 

Sposób użycia: Odkręcić nakrętkę tubki Blanx White Shock i zdjąć kapsel zabezpieczający. Wyjąć Blanx Led z pudełka i mocno przykręcić do tubki. Odkręcić nakrętkę, aby skorzystać z produktu w tym momencie z tubki zaświeci niebieskie światło Led, natychmiast aktywując ActiluX®. Światło będzie nadal aktywowało pastę do zębów, w momencie nakładania jej na szczoteczkę. Światła lampy Led można używać również bezpośrednio na zębach. Lampa wyłączy się automatycznie, gdy nakrętka zostanie zakręcona z powrotem na tubce. Uwaga: im więcej światła padnie na ActiluX®, tym intensywniejsze działanie wybielające!

Ważne: Blanx Led jest wielokrotnego użytku! Pozostawić Blanx Led na tubce dopóki nie skończy się pasta. Po wyczerpaniu tubki 50ml, odkręcić i zachować Blanx Led. Kupić tubkę 75ml Blanx White Shock lub Blanx White Shock Natychmiastowa Biel 75ml i użyć jako uzupełnienia z akceleratorem. Lampa Blanx Led została zaprojektowana specjalnie do aktywacji i przyspieszenia procesu wybielania formułą Blanx White Shock. Jej działanie jest gwarantowane wyłącznie w połączeniu z produktami z formułą Blanx White Shock.

Składniki: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Silica, Isopropyl Alcohol, Sodium Lauryl Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Hydroxypatite, Sodium Monofluorophosphate, PVM/MA Copolymer, Cetraria Islandica Extract, Sodium Saccharin, Sodium Benzoate, Benzyn Alcohol, Phenoxyethanol, CI 77891, CI42090

Zawiera: Sodium Monofluorophosphate 0.72%(950 ppm F-)

Podmiot odpowiedzialny: Wyłączny dystrybutor w Polsce: A.B.Berren-Handlowy Sp.zo.o., ul. Ogrodowa 22, 05-816 Michałowice-Reguły, tel. 22 723 73 73, fax 22 723 67 34

Blanx White Shock Pasta 50 ml+ Blanx Led - Informacje dodatkowe

  • KategoriaWybielanie zębów
  • Opakowanie50 ml
  • Podmiot odpowiedzialny: A.B.BERREN-HANDLOWY SP. Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.