Błonnik

32.99 32,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
39908
Opis produktuBłonnik
- 100 tabletek.

suplement diety
Błonnik jest naturalnym, ale często pomijanym składnikiem pożywienia, a jego niedobór w codziennej diecie jest coraz powszechniejszy. Zalecane dzienne spożycie błonnika to 30 - 35 g.

Tabletki Błonnik są przeznaczone dla osób dorosłych jako uzupełnienie diety w pełną gamę błonników roślinnych (celulozę, hemicelulozę, pektynę i ligninę) otrzymanych wyłącznie z naturalnych źródeł (otręby, guma guar, guma ksantan).

Błonnik jest istotnym składnikiem zdrowej, zbilansowanej diety. Stanowi niestrawialną część pokarmową roślin (owoce, warzywa i produkty pełnoziarniste).


SKŁADNIKI

1 tabletka zawiera: kompleks błonnika roślinnego 750,0mg (błonnik owsiany, otręby owsiane, otręby pszenne, otręby ryżowe, otręby jęczmienne, otręby kukurydziane, guma guar i celuloza).

Składniki: kompleks błonnika roślinnego (zawiera pszenicę, owies, jęczmień), celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylające), fosforan diwapniowy (substancja wypełniająca), karboksymetyloceluloza (stabilizator), kwas stearynowy, szelak (substancje glazurujące).


DAWKOWANIE

Zalecana porcja do spożycia: 1- 4 tabletek.

Sposób użycia: tabletki popić dużą ilością wody (ok. 1 szklanki). Najlepiej stosować w trakcie posiłku.


UWAGI

Nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci poniżej 3 lat. Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek składnik produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


PRZECHOWYWANIE

Produkt przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze poniżej 25oC, z dala od miejsc nasłonecznionych i źródeł ciepła.
Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci.


PODMIOT ODPOWIEDZIALNY

Walmark Sp. z o.o.,

ul. Teatralna 9, 41-200 Sosnowiec

 

 

Informacje dodatkowe
  • Kategoria Błonnik
Substancja czynna N/D
Podmiot odpowiedzialny WALMARK A.S.
Typ Leku Suplement diet.

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.