Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym, 100 g

mus dla dzieci
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w aptece Super-Pharm

4,19 zł / 100 g
Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym, 100 g Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym, 100 g
Powiadom mnie, kiedy artykuł będzie dostępny
Powiadom o dostępności
Z tych danych skorzystamy tylko raz do wysłania powiadomienia, kiedy produkt wróci do oferty.
Produkt niedostępny online

Wysyłka w 24h (nie dot. so-nd)

Odbiór w aptece Super-Pharm

Opis produktu

Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z napojem owsianym - mus dla dzieci

Mus truskawka, jabłko i banan z napojem owsianym. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany, bez laktozy. Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu. Bez dodatku cukru, zawiera wyłącznie naturalnie występujące cukry. Nasze owoce w tubkach BoboVita to gwarancja jakości i bezpieczeństwa. Możesz mieć pewność, że składniki w tubkach BoboVita pochodzą wyłącznie ze starannie wybranych, skontrolowanych upraw, a wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe żywności dla najmłodszych.

Składniki: owoce 61% (truskawka 23%, jabłko 20%, banan 18%), napój owsiany 34% (woda, hydrolizowana mąka owsiana), mąka owsiana, czarna marchew, zagęszczony sok cytrynowy.

Nie zawiera mleka.

Wartości odżywcze:

Przechowywanie i przygotowanie:

Przed otwarciem przechowuj produkt w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej. Po otwarciu tubka może być zamknięta i przechowywana w lodówce przez 24 godziny pod warunkiem, że dziecko nie jadło bezpośrednio z tubki. Nie używaj produktu, jeśli zauważysz, że opakowanie jest uszkodzone. Należy przestrzegać instrukcji właściwego przygotowania. Nigdy nie podgrzewaj tubki z produktem w kuchence mikrofalowej. Wymieszaj produkt w tubce przed podaniem. Wyciśnij zawartość tubki do miseczki lub bezpośrednio na łyżeczkę. Dziecko powyżej 12. miesiąca życia może jeść produkt bezpośrednio z tubki wyłącznie pod opieką dorosłego. Zakrętkę z opakowania należy trzymać poza zasięgiem dziecka.

Informacje dodatkowe

Kategoria
Wiek dziecka
Wiek dziecka od 7 miesiąca życia

Dostępność w Aptekach

Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym

Bobovita Truskawka, Jabłko i Banan z Napojem Owsianym, 100 g

mus dla dzieci

Ceny w sklepie online i stacjonarnie mogą się różnić.