Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 Kapsułek

26.99 26,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
85672
Opis produktu

Olimp Chela Mag B6 Forte 60 Kapsułek

Doskonałej jakości preparat uzupełniający niedobory magnezu, nagrodzony Złotym Medalem ALBION®, Nagrodą Profesorów Farmacji 2009 i Złotym Godłem Quality International 2009. Wyjątkowy i innowacyjny produkt, zawierający chelat aminokwasowy magnezu Albion® o wysokiej biodostępności i skuteczności działania, potwierdzonej w badaniach naukowych.

Naukowe potwierdzenie skuteczności chelatu aminokwasowego magnezu Albion®.

Zawiera w swoim składzie witaminę B6 oraz dużą dawkę magnezu. Przeznaczony jest do stosowania podczas niedoboru magnezu i witaminy B6 oraz w przypadkach zwiększonego zapotrzebowania na magnez. Przynosi pozytywne działanie na układ nerwowy. Utrzymuje równowagę elektrolitową oraz bierze udział w syntezie białek. Zmniejsza, a nawet całkiem usuwa objawy zmęczenia i znużenia. Poprawia funkcje poznawcze. Zapobiega skurczom mięśni oraz tworzy tkankę kostną i zębową.

Wskazania:
Preparat przeznaczony jako uzupełnienie codziennej diety w magnez, w szczególności dla osób wykazujących zwiększone zapotrzebowanie na magnez - wykonujących intensywną pracę fizyczną jak i umysłową, uprawiających sport, pijących kawę, alkohol.

Dawkowanie:
1-2 kapsułki dziennie po posiłku popijając dużą ilością wody i/lub na ok. 1 godz. przed snem lub inaczej po konsultacji z lekarzem.


Olimp Chela-Mag B6 Forte 60 Kapsułek - Informacje dodatkowe

  • KategoriaMagnez
  • Opakowanie60 kaps.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: OLIMP LABORATORIES
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.