Coldrex MaxGrip (sm. cytryn.)

14.99 14,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
63240
Opis produktu

Wskazania

Krótkotrwałe, objawowe leczenie grypy lub przeziębienia, przebiegających z gorączką, dreszczami, bólem głowy, bólem gardła, nieżytem nosa (katarem).

Dawkowanie

Dawkowanie

Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat:

Jedna saszetka co 4 do 6 godzin. Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 4 saszetki na dobę.

Sposób podawania

Przed podaniem proszek należy rozpuścić w gorącej wodzie.

Wsypać zawartość jednej saszetki do szklanki, uzupełnić do połowy gorącą wodą, dobrze wymieszać i wypić. W razie konieczności dodać zimnej wody lub dosłodzić.

Dzieci:

Nie zaleca się stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Nie stosować dawki większej niż zalecana.

Jeżeli objawy choroby utrzymują się pacjent powinien zasięgnąć porady lekarza.

Nie stosować z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, substancje zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa lub innymi lekami o podobnym mechanizmie działania.

Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni.

Informacje dodatkowe
  • KategoriaŁagodzenie objawów przeziębienia
  • Efekt Coldrex MaxGrip o smaku cytrynowym jest lekiem o działaniu przeciwbólowymi przeciwgorączkowym, obkurczającym naczynia krwionośne błony śluzowej nosai zmniejszającym jej przekrwienie, a w wyniku tego udrożniającym nos i zatoki. Lek zawierawitaminę C.
  • Opakowanie10 sasz.
  • Substancja czynna: Ac.ascorb., Phenylephrini h, Paracetamolum
  • Dawka: (1g+0,04g+0,01g)/sasz.
  • Typ Leku: OTC
  • Podmiot odpowiedzialny: OMEGA PHARMA POLAND SP Z OO
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.