CutisHelp L Maść Konopna Na Noc Łuszczyca 100 ml

58.99 58,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
88200
Opis produktu

CutisHelp L Maść Konopna Na Noc Łuszczyca 100 ml

Maść konopna do pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała, polecana szczególnie do skóry z problemami łuszczycy. Maść do specjalnej pielęgnacji skóry, o zrównoważonej zawartości chronionego patentem, ekstrahowanego oleju konopnego (w tym Omega 3-6-9) intensywnie nawilża i natłuszcza skórę. Dostarczając skórze niezbędnych substancji odżywczych, nadaję się do pielęgnacji skóry w każdym stadium łuszczycy. Posiada dużą zdolność penetracji dzięki czemu przy systematycznym stosowaniu redukuje rogowacenie naskórka. Maść tworzy naturalną barierę hydrolipidową skóry i zabezpiecza ją przed dalszą utratą wody.

Sposób użycia:
Maść stosować do intensywnej pielęgnacji na noc, w razie potrzeby można ją stosować również w ciągu dnia. Przechowywać w temperaturze 5-25°C, chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych i zużyć najlepiej przed datą podaną na opakowaniu.

Preparatu nie powinno się stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się łączenia bezpośrednio z kortykosteroidami.

Preparaty nie zawierają żadnych substancji uzależniających ani halucynogennych.

CutisHelp L Maść Konopna Na Noc Łuszczyca 100 ml Informacje dodatkowe

Opinie Klientów

Wczytywanie komentarzy...

Napisz własną recenzję
Napisz opinięCutisHelp L Maść Konopna Na Noc Łuszczyca 100 ml
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.