CutisHelp Mimi Emulsja

Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
p_17983
Opis produktu

CutisHelp Mimi - emulsja konopna do mycia 200ml

Konopna emulsja żelowa do mycia wrażliwej skóry dziecięcej i włosów od pierwszych dni życia. Specjalna emulsja myjąca z zawartością chronionego patentem, ekstrahowanego oleju konopnego (w tym Omega 3-6-9), przeznaczona jest do codziennego mycia wrażliwej skóry i włosów dzieci, szczególnie w przypadku problemów skórnych (alergie, egzema, pokrzywka itp.). Delikatnie usuwa zabrudzenia, wygładza i nawilża skórę.

Sposób użycia:
Nanosić na wilgotną skórę i włosy, rozmasować, a następnie spłukać czystą wodą; nie drażni oczu. Przechowywać w temperaturze 5-25°C, chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych i zużyć najlepiej przed datą podaną na opakowaniu.

Preparatu nie powinno się stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się łączenia bezpośrednio z kortykosteroidami.

Preparaty nie zawierają żadnych substancji uzależniających ani halucynogennych.

CutisHelp Mimi Emulsja Informacje dodatkowe

  • Kategoria Płyny do kąpieli dla dzieci
  • Przeznaczenie do każdego typu skóry, do skóry alergicznej, do skóry atopowej, do skóry podrażnionej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
  • Postać emulsja
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08.03.2005 r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.