CutisHelp Mimi Oprudik

32.99 32,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
PROMOCJA
p_17984
Opis produktu

CutisHelp Mimi Oprudik - krem konopny na odparzenia 50ml

Krem konopny na odparzenia do pielęgnacji skóry dziecięcej od pierwszych dni życia. Olej konopny dzięki swoim właściwościom ochronnym polecany jest do pielęgnacji skóry problematycznej tj. alergie, egzema atopowa, pokrzywka itp. Lekki krem z zawartością bioaktywnych substancji ekstrahowanego oleju konopnego (w tym Omega 3-6-9), cynku i magnezu polecany jest do pielęgnacji skóry odparzonej (zapalenie pieluszkowe skóry). Składniki oleju konopnego chronią przed utratą wilgoci, odżywiają i nawilżają skórę. Barierowy krem łatwo się rozprowadza pozostawiając cienki film ochronny na skórze. Dzięki swoim właściwościom nadaje się również do pielęgnacji skóry wokół ust.

Sposób użycia:
Nanosić na czystą skórę w dowolnym momencie, zależnie od potrzeb. Przechowywać w temperaturze 5-25°C, chronić przed bezpośrednim oddziaływaniem promieni słonecznych i zużyć przed datą podaną na opakowaniu.

Preparatu nie powinno się stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników. Nie zaleca się łączenia bezpośrednio z kortykosteroidami.

Preparaty nie zawierają żadnych substancji uzależniających ani halucynogennych.

CutisHelp Mimi Oprudik Informacje dodatkowe

  • Kategoria Balsamy do ciała
  • Przeznaczenie do skóry alergicznej, do skóry atopowej, do skóry podrażnionej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
  • Postać krem
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 08.03.2005r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.