D-Vitum Forte 2000 j.m.+ K2 MK-7 36 Kapsułek

22.49 22,49 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
114368
Opis produktu

D-Vitum Forte 2000 j.m.+ K2 MK-7 36 Kapsułek

Suplement diety polecany jest osobom dorosłym w celu uzupełniania diety w witaminy D3 i K2 oraz kwasy tłuszczowe omega-3.

- Witamina D - pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów, a także w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystywaniu wapnia i fosforu. Ponadto pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi i bierze udział w procesie podziału komórek. Witamina D wspiera również prawidłowe funkcjonowanie mięśni.
- Witamina K - podobnie jak witamina D, pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Organizm człowieka nie jest w stanie samodzielnie syntetyzować witaminy K2, w związku z czym zapotrzebowanie na tą witaminę pokrywane jest głównie z dietą oraz w mniejszym stopniu dzięki syntezie prowadzonej przez bakterie jelitowe. Preparat D-Vitum forte 2000 j.m. K2 zawiera w swoim składzie witaminę K2-menachinon-7 (MK-7). Ma to istotne znaczenie, ponieważ właśnie ta forma chemiczna witaminy K bierze udział w metabolizmie kostnym.
Produkt D-Vitum forte 2000 j.m. K2 zawiera olej lniany o wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych omega-3, do których należy kwas alfa-linolenowy (ALA). Kwas alfa-linolenowy pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.

Dawkowanie:
Dorośli: 1 kapsułka dziennie podczas posiłku.
Uwaga! W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych należy przed zastosowaniem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Składniki:

Składniki

Zawartość w 1 kapsułce

Witamina KMK-7

75 µg

Witamina D3

50 µg (2000 j.m)

Olej z nasion lnu

196 mg

Kwas alfa-linolenowy (omega-3)

117 mg


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Istotne jest prowadzenie zdrowego stylu życia stosowanie zróżnicowanej diety dostarczającej organizmowi wystarczającą ilość składników odżywczych.

Podmiot odpowiedzialny: Oleofarm Sp. z o.o.

D-Vitum Forte 2000 j.m.+ K2 MK-7 36 Kapsułek Informacje dodatkowe

  • Kategoria Witamina D
  • Opakowanie36 kaps.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: OLEOFARM SP. Z O.O.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2015 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.