Doppelherz aktiv Magnez-B6 UltraFAST

19.99 19,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
101209
Opis produktu

Wskazania

Wszechstronny kompleks podstawowych składników budulcowych chrząstki i mazi stawowej.

Preparat może być stosowany w okresie intensywnej pracy umysłowej i stresu, w stanach wyczerpania oraz dla wspomagania pracy mięśni.

Magnez i witamina B6:

wspomagają pracę umysłową,

redukują zmęczenie i skutki stresu,

regulują skurcze mięśni. 

Dawkowanie

Stosować 1 saszetkędziennie, najlepiej po posiłku, wysypując zawartość bezpośrednio na język; nie wymaga popijania. Nie stosować na czczo.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej (1 saszetka). Nadmierne spożycie może mieć efekt przeczyszczający. Zachowaniu zdrowia sprzyja zdrowy tryb życia i zrównoważona dieta.  Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze do 25oC.

Informacje dodatkowe
  • KategoriaMagnez
  • Efekt Forma mikrogranulek w saszetkach umożliwia szybkie działanie i wygodne stosowanie w dowolnych warunkach, np. w pracy, klubie fitness czy podczas podróży. Mikrogranulki o przyjemnym smaku cytrusowym szybko rozpuszczają się w ustach nawet bez popijania Jedna saszetka preparatu dostarcza aż 400 mg jonów magnezu. Zapewnienie odpowiedniej ilości magnezu w diecie jest niezbędne dla prawidłowej pracy umysłowej i koncentracji, redukcji zmęczenia i skutków stresu oraz dla prawidłowej kurczliwości mięśni. Ma to szczególne znaczenie przy intensywnym wysiłku umysłowym lub fizycznym. Magnez uczestniczy m.in. w przekazywaniu impulsów nerwowych, wytwarzaniu energii w organizmie i syntezie białek. Wpływa również na zachowanie równowagi elektrolitów po intensywnym wysiłku fizycznym (w wyniku pocenia) oraz mineralizację kości. Przemęczenie, stres, intensywny wysiłek fizyczny i umysłowy, stosowanie używek (kawy, alkoholu) zwiększają zapotrzebowanie organizmu na magnez. Jednocześnie niezrównoważona dieta oparta o wysokoprzetworzoną żywność może nie dostarczać odpowiedniej dawki magnezu. W celu zapewnienia odpowiedniej podaży magnezu zaleca się spożywanie pełnoziarnistych produktów zbożowych (z pełnego przemiału) oraz  świeżych warzyw i owoców. Witaminy z grupy B (B6,B12, kwas foliowy) wspomagają funkcje poznawcze (koncentrację umysłową, kojarzenie, zapamiętywanie) i redukują skutki zmęczenia układu nerwowego. Witamina B6poprawia przyswajalność magnezu. Preparat może być stosowany przez młodzież i osoby dorosłe.  
  • Opakowanie20 sasz.
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.