Doppelherz Vital Tonik Puszka okazjonalna

49.99 49,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
47456
Opis produktu

Wskazania

Preparat wzmacniająco-tonizujący stosowany w celu zwiększenia sił witalnych organizmu.

Ekstrakty roślinne, żelazo i witaminy usprawniają pracę układu krążenia, serca i układu nerwowego. Wpływają opóźniająco na procesy starzenia i zmniejszają skutki stresu.  Zapobiegają brakom witamin.

Preparat zalecany dla osób, które muszą szczególnie dbać o swoje serce, w tym: narażonych na stres, mało aktywnych fizycznie, w sile wieku.

Dawkowanie

Stosować doustnie 2-3 razy dziennie po 20 ml (2 łyżki stołowe) preparatu najlepiej podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej (40-60 ml). Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Suplementy diety nie mogą być stosowane w zastępstwie zróżnicowanej diety.

 Przechowywać w temperaturze poniżej 20°C, w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować po upływie terminu ważności podanego na opakowaniu. Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce. Powstawanie osadu wynika z zawartości składników naturalnych i nie wpływa na jakość produktu.

Informacje dodatkowe
  • KategoriaToniki witaminowa
  • Efekt Wyciąg z owoców głogu wzmacnia serce i wpływa korzystnie na jego czynność. Bioflawonoidy zawarte w czerwonym winie i w skórce winogron wpływają korzystnie na stan serca, naczyń krwionośnych i skóry. Polifenole zawarte w winie i skórce winogron wpływają obniżająco na „zły cholesterol”.  Wyciąg z melisy działa tonizująco na układ nerwowy.  Żelazo odgrywa istotną rolę w transporcie tlenu przez krew oraz w procesach poznawczych (umysłowych). Witaminy B1, B2, B6, B12 i kwas foliowy wpływają korzystnie na układ sercowo-naczyniowy; szczególną rolę przypisuje się kwasowi foliowemu w utrzymywaniu prawidłowego poziomu homocysteiny. Witamina C poprzez wpływ na syntezę kolagenu wspomaga naczynia wieńcowe. Razem z wit. B2 wpływa pozytywniena wchłanianie żelaza oraz na stan skóry. Z kolei witaminy B1, B2, B5, B6, PP i C pełnią ważną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu systemu nerwowego.  Dla utrzymania prawidłowego stanu serca, układu krążenia i układu nerwowego, poza prawidłową, urozmaiconą dietą zaleca się stosowanie zdrowego trybu życia.
  • Opakowanie750 ml
  • Typ Leku: Suplement diety
  • Podmiot odpowiedzialny: QUEISSER PHARMA GMBH & CO.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.