Eludril Care Anti-Plaque Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml

19.99 19,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
126808
Opis produktu

Eludril Care Anti-Plaque Płyn do płukania jamy ustnej o smaku miętowym 500 ml

Płyn do płukania jamy ustnej oczyszcza jamę ustną poprzez zachowanie równowagi flory bakteryjnej. Może być stosowany codziennie. Jest dobrze tolerowany. Eludril Care jest produktem do higieny, który może być stosowany jako kontynuacja pielęgnacji po wstawieniu implantów oraz do codziennej higieny zdrowych pacjentów (dla osób ze skłonnością do problemów z dziąsłami). Jest odpowiedni dla osób z aparatami ortodontycznymi i protezami zębowymi.

Płyn do płukania jamy ustnej Eludril Care pomaga zapobiegać i ograniczać tworzenie się płytki nazębnej Eludril Care pomaga w codziennym utrzymywaniu dobrej higieny jamy ustnej a Twoje dziąsła są zdrowe, gładkie i mniej wrażliwe. Miętowy smak odświeża oddech.

Bakterie powiązane z płytką nazębną tworzą warstwę, która przylega do Twoich zębów i/lub protez. Płytka nazębna jest główną przyczyną problemów z dziąsłami. Płyn do płukania jamy ustnej Eludril Care pomaga zapobiegać i ograniczać tworzenie się płytki nazębnej a jego skuteczność została potwierdzona klinicznie. Dzięki oczyszczającym właściwościom chlorheksydyny i chlorku cetylopirydyny, Eludril Care pomaga w codziennym utrzymywaniu dobrej higieny jamy ustnej a Twoje dziąsła są zdrowe, gładkie i mniej wrażliwe. Eludril Care oczyszcza jamę ustną poprzez zachowanie równowagi flory bakteryjnej. Może być stosowany codziennie. Jest dobrze tolerowany. Eludril Care jest produktem do higieny, który może być stosowany jako kontynuacja pielęgnacji po wstawieniu implantów oraz do codziennej higieny zdrowych pacjentów (dla osób ze skłonnością do problemów z dziąsłami). Jest odpowiedni dla osób z aparatami ortodontycznymi i protezami zębowymi.

Dawkowanie:
Stosować po szczotkowaniu zębów, płukać jamę ustną przez 30 sekund za pomocą 15 ml nierozcieńczonego płynu (10 ml dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat). Wypluć. Nie płukać wodą. Do codziennego stosowania, rano i wieczorem.

Środki ostrożności:
Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 6 lat. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować w przypadku alergii na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować u kobiet w ciąży i karmiących piersią. W niektórych przypadkach może wystąpić zmiana smaku, która ustępuje po dłuższym stosowaniu produktu.

Nie zawiera cukru.
Testowany pod kontrolą odontologiczną i pediatryczną.

Eludril Care Anti-Plaque Płyn do płukania jamy ustnej 500 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Lublinie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 25.02.2015r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Lublinie.