Email Diamant Double Pasta do zębów 75 ml

20.79 20,79 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
126602
Opis produktu

Email Diamant Double Pasta do zębów 75 ml - zdwojona siła wybielania

Email Diamant Double Blancheur - Nowa generacja past do zębów gwarantująca wyjątkowo miłe doświadczenie szczotkowania i uczucie wyjątkowej czystości zębów.

Pasta Double Blancheur to nowość wśród produktów linii Email Diamant. Jest pastą niepowtarzalną o najwyższym światowym standardzie. Dzięki opatentowanej kompozycji Lissium TM pasta skutecznie usuwa płytkę nazębna. Mikro perełki polerują powierzchnię szkliwa docierając również do miejsc trudno dostępnych. Regularne stosowanie pasty Double Blancheur sprawi, że uśmiech stanie się biały i błyszczący.

Pasta Email Diamant Double Blancheur wzmacnia odcień bieli dzięki innowacyjnemu systemowi Perlit, który dogłębnie poleruje szkliwo. Pasta wzmacnia i chroni zęby przed atakiem kwasów, a aromat z olejków eterycznych z mięty pozostawia długotrwałą świeżość u jamie ustnej.

Sposób użycia:
Pasta zalecana do użytku codziennego min. 2 razy dziennie po 2 min. Pasta przeznaczona jest do użytku przez osoby dorosłe.


Email Diamant Double Pasta do zębów 75 ml - Informacje dodatkowe

  • KategoriaWybielanie zębów
  • Opakowanie75 ml
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.