Etiaxil Original

20.49 20,49 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_2921
Opis produktu

Etiaxil Original - antyperspirant roll-on

Antyperspirant Etiaxil Original Roll-on – suchość pod pachami nawet przez 5 dni

Na sytuacje stresowe w pracy czy na uczelni reagujesz wzmożonym poceniem? Szukasz skutecznego antyperspirantu, który pozwoli Ci utrzymać uczucie komfortu pod pachami przez cały dzień, a nawet dłużej? Dezodorant Etiaxil Original zapewnia długotrwałą ochronę przed potem i jego przykrym zapachem. A to jak wiadomo, zwiększa to pewność siebie i poprawia samopoczucie.

Formuła Apx – tajna broń antyperspirantu Etiaxil Original
Wiele osób borykających się z problemem nadmiernej potliwości musi wybierać pomiędzy suchością skóry pod pachami a zdrową, niepodrażnioną skórą. Dzięki specjalnej formule Apx nie musisz już wybierać.  System Apx zapobiega spadkowi naturalnemu pH skóry, który powoduje podrażnienia naskórka.

Jak długo działa Etiaxil Original Roll-on?
Kosmetyk do stosowania na noc działa przez 3 a nawet 5 dni od zastosowania. Nie ma zapachu ani koloru, dlatego nie plami ubrań. Możesz używać go razem z każdymi perfumami. Kosmetyk jest wydajny – starcza na 2-3 miesiące stosowania. Nadaje się dla kobiet i mężczyzn. Używaj go zgodnie z informacjami podanymi w ulotce.

Etiaxil Original Informacje dodatkowe

  • Kategoria Antyperspiranty
  • Przeznaczenie do skóry wrażliwej, do skóry z nadmierną potliwością
  • Postać roll-on
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Łodzi

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi