Etiaxil Strong

20.38 20,38 zł
W magazynie
-
+
  • odbiór w drogerii 2.99zł
  • dostawa od 11.99zł
  • bezpieczne płatności online
p_2922
Opis produktu

Etiaxil Strong - antyperspirant w kulce

Antyperspirant Etiaxil Strong Roll-on – silny jak żaden inny

Borykasz się z problemem nadmiernej potliwości? Twoja skóra po wielu godzinach nieprzyjemnie pachnie? Potrzebujesz naprawdę czegoś naprawdę mocnego? Etiaxil Strong to kosmetyk, który zapewnia maksymalną ochronę i pomaga utrzymać skórę suchą przez cały dzień a nawet dłużej.  

Etiaxil Strong Roll-on – silny a jednocześnie delikatny
Zamknięty w 15-mililitrowym pojemniku typu roll-on kosmetyk zawiera chlorek glinu w alkoholowej bazie, która tworzy warstwę cienkiego żelu. Dzięki temu, skóra osłaniana jest przed podrażnieniami. Antyperspirant nie ma zapachu ani koloru. Nie barwi ubrań i nie kłóci się z zapachem Twoich ulubionych perfum czy wody toaletowej. Mogą używać go zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Zainwestuj w wydajny antyperspirant
Jego kolejną zaletą jest duża wydajność. Kosmetyk starcza na minimum 4 miesiące użytkowania. Jedna aplikacja gwarantuje świeżość i suchość skóry nawet do 5 dni. Stosuj go na noc zgodnie z zaleceniami podanymi na ulotce. Czego chcieć więcej?

Etiaxil Strong Informacje dodatkowe

  • Kategoria Antyperspiranty
  • Przeznaczenie do skóry wrażliwej, do skóry z nadmierną potliwością
  • Postać roll-on
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Lubelski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr LU-WIF.8520.9.2015, wydane w dniu 25.02.2010 r., przez Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego