Fonix Higiena Uszu Spray 30 ml

32.99 32,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
120064
Opis produktu

Fonix Higiena Uszu Spray 30 ml

Woskowina lub cerumen jest normalną wydzieliną gruczołów w uchu. Jednak nadmierne wydzielanie woskowiny może powodować szereg efektów niepożądanych takich, jak dyskomfort, ból i kaszel, z utratą słuchu włącznie. Ubytek słuchu występuje, gdy w przewodzie słuchowym odłoży się zbyt duża ilość woskowiny (bloki). Wówczas zmniejsza się lub blokuje całkowicie poziom fal dźwiękowych, które docierają do błony bębenkowej. Dyskomfort lub ból mogą być odczuwane w przypadku zbyt dużego nacisku woskowiny na błonę bębenkową. Kaszel może wystąpić, gdy zbyt duża ilość woskowiny pobudza nerwy wspólne kanału słuchowego i gardła, powodując łaskotanie w gardle, które może wywoływać kaszel.

Wyrób medyczny jest skutecznym, bezpiecznym i naturalnym sprayem przeznaczonym do rozpuszczenia i usuwania zgromadzonej woskowiny. Preparat łączy mechaniczne oczyszczanie z bezpieczeństwem i skutecznością naturalnej oliwy z oliwek. Podczas stosowania woskowina rozpuszcza się i stopniowo jest usuwana z ucha dzięki naturalnym mechanizmom oczyszczania ucha. Mechanizm rozpylania zapewnia doskonałe rozproszenie w kanale słuchowym.

Dawkowanie:
Stosować 1-2 dawki 3 razy dziennie do każdego ucha aż do rozpuszczenia woskowiny. W trudnych przypadkach rozpylać wprost do kanału słuchowego pociągając górny płatek ucha lekko w górę i w kierunku tyłu głowy. Ten manewr umożliwia wnikanie składników czynnych do wewnętrznych części kanału słuchowego.
Przeznaczony dla niemowląt powyżej 3 m-ca życia, dzieci oraz dorosłych.

Składniki: Olej mineralny, olivaxol™ (fitoskwalan), olejek miętowy.

Środki ostrożności:
Nie stosować w przypadku perforacji błony bębenkowej. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie stosować do oczu.


Fonix Higiena Uszu Spray 30 ml Informacje dodatkowe

  • Kategoria Pielęgnacja uszu
  • Opakowanie30 ml
  • Typ Leku: Wyrób medyczny leczniczy
  • Podmiot odpowiedzialny: ZAKŁADY FARMACEUTYCZNE POLPHARMA S.A.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.