Ładuję...

GardVit A+E Spray 30 ml

Produkt dostępny
GardVit A+E Spray 30 ml GardVit A+E Spray 30 ml
22,61 zł
Dodaj do ulubionych

Opis produktu

GardVit A+E Spray 30 ml

Nawilżający spray do gardła z aloesem i witaminami A + E

GardVit A+E to spray na chrypę i suchość gardła z aloesem, gliceryną i witaminami A+E. Składniki GardVitu A+E powlekają delikatną błoną śluzówkę jamy ustnej i gardła skutecznie ją nawilżają i chronią przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Wyrób medyczny GardVit A+E wspomaga procesy regeneracji śluzówki i przywraca jej naturalne funkcje obronne.

Gardvit A+E to polski, innowacyjny preparat, przeznaczony specjalnie dla osób pracujących głosem i mających przewlekłe kłopoty z gardłem w różnej formie jak np:

  • suchość gardła,
  • chrypa,
  • suchy kaszel,
  • kaszel palacza.

Aloes

Zawarty w preparacie GardVit aloes wspomaga leczenie stanów zapalnych jamy ustnej i gardła. Działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Nawilża wysuszoną śluzówkę gardła. Wspomaga utrzymanie funkcji odpornościowych i przyspiesza regenerację śluzówki.

Witamina A

Zawarta w sprayu GardVit witamina A ułatwia regenerację błony śluzowej jamy ustnej i gardła.

Do uszkodzenia błony śluzowej dochodzi najczęściej w przebiegu chorób infekcyjnych jak przeziębienie czy grypa. Ponadto istnieje duża grupa pacjentów cierpiących z powodu przewlekłych zmian zanikowych i zapalnych błony śluzowej gardła.

Witamina E

Obecna w preparacie GardVit witamina E wspomaga ochronę organizmu przed działaniem wolnych rodników, utrzymuje integralność błon komórkowych. (wolne rodniki zawarte są między innymi w dymie tytoniowym).

Gliceryna i woda

Zawarte w preparacie GardVit mają przede wszystkim działanie nawilżające. W odróżnieniu od tabletek lub pastylek do ssania preparat GardVit przynosi natychmiastową ulgę. Dzięki krótkiemu aplikatorowi nawilżający strumień jest szeroki i pokrywa wilgotną mgiełką błonę śluzową zarówno gardła jak i jamy ustnej. Działa kompleksowo na całą błonę śluzową przynosząc natychmiastową pomoc dla wysuszonego gardła.

Dodatkowe informacje

Opakowanie
Opakowanie 30 ml
Typ leku: Wyrób medyczny leczniczy
Podmiot odpowiedzialny: AXPHARM SP. Z O.O.

Wygodny odbiór w aptece

Darmowa Dostawa już od 180zł

Bezpieczne płatności online