Granex Spray Do Pielęgnacji Skory Trądzikowej 50 ml

99.99 99,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
138059
Opis produktu

Pianka w sprayu do codziennej pielęgnacji skóry trądzikowej 50 ml

Jednym z głównych składników Granexu jest Aloe Vera (aloes zwyczajny) – roślina znana i ceniona już w starożytności ze względu na swoje właściwości lecznicze i kosmetyczne, z których wiele zostało potwierdzonych w testach klinicznych przez współczesną medycynę i przez renomowane organizacje    takie jak FDA w USA.

Właściwości Aloe Vera:

  • Działa odkażająco, przeciwbakteryjnie, przeciwzapalnie i ściągająco; rozpuszcza złogi tłuszczowe, które blokują pory; niszczy martwe komórki skóry, co pozwala na ich szybką eliminację i reguluje pH w trzech warstwach skóry (naskórka, skóra właściwej i tkanki podskórnej).
  • Doskonale chroni i regeneruje skórę. Ma działanie bakteriobójcze, nawilżające i oczyszczające skórę co oznacza, że ma działanie antyseptycznie, kojące i lecznicze. Dzięki swoim naturalnym składnikom odżywczym pomaga regenerować komórki wszystkich warstw skóry. Działa jak głęboki, ochronny krem nawilżający i jako integralny regenerator skóry.


Drugim głównym składnikiem Granexu jest uzyskiwany z lukrecji kwas glicyryzynowy (glicyryzyna) posiadający szerokie spektrum działania leczniczego. Posiada cenne właściwości nawilżające, rozkurczowe, przeciwbakteryjne i antyoksydacyjne.

Badania kliniczne udowodniły, że glicyryzyna ogranicza wydzielanie łoju i ma właściwości ściągające, co jest korzystne dla skóry łojotokowej. Glicyryzyna zawiera w swojej budowie element, który silnie wiąże wodę, pobudza mikrokrążenie i przepływ limfy dlatego znajduje zastosowanie również w walce z cellulitem. Działa przeciwzapalnie i hamuje powstawanie wolnych rodników (anionorodników ponadtlenowych) i spowalnia działanie enzymów odpowiedzialnych za powstawanie stanów zapalnych, podrażnień skóry i śluzówki. Hamuje wydzielanie histaminy z uszkodzonych tkanek, przyśpiesza gojenie ran,  wykazuje silne działanie łagodzące i przeciwzapalne.

Unikalna kombinacja Aloe Vera  i Glicyryzyny (kwasu glicyryzynowego) - dwóch substancji naturalnych, których synergiczne działanie zostało dodatkowo wzmocnione poprzez ich aktywację molekularną jest główną przyczyną  tak wysokiej skuteczności GRANEXU w zwalczaniu i eliminacji trądziku, pryszczy, czarnych i białych krost, wyprysków, zaskórników, plam skórnych oraz efektu błyszczącej skóry.

GRANEX to szybkie i skuteczne rozwiązanie w zwalczaniu i eliminacji trądziku, pryszczy, czarnych i białych krost, wyprysków zaskórników i plam skórnych.

Wyniki przeprowadzonych badań klinicznych GRANEX-u i jego skuteczności w walce z trądzikiem były w 77,88% badanych przypadków bardzo dobre w pozostałych 22,12% dobre. Tolerancja na GRANEX  była doskonała we wszystkich badanych przypadkach i nie wystąpiły żadne skutki uboczne.

Wskazania: dla skóry z pryszczami, zaskórnikami, białymi i czarnymi krostami lub innymi skazami oraz ogólnie do higieny skóry ze skłonnością do trądziku.

Stosowanie: Delikatnie przemyć skórę tonikiem oczyszczającym do twarzy, używając bawełnianego wacika w celu oczyszczenia i przygotowania skóry przed zastosowaniem GRANEX -spray. Pozwolić skórze wyschnąć. Następnie należy zastosować GRANNEX spray i nałożyć go bezpośrednio w miejscach występowania pryszczy, zaskórników i krost. Stosować 2 x dziennie -rano i wieczorem, przez okres 3-4 tygodni lub do momentu, aż zmiany skórne całkowicie znikną.

Działanie:
* odkażające i oczyszczające
* przeciwbakteryjne i bakteriobójcze
* przeciwzapalne
* ściągające
* ochronne i regenerujące skórę
* nawilżające
* kojące
* antyoksydacyjne

  • Dla skóry z niedoskonałościami, takimi jak pryszcze, zaskórniki, plamy.
  • Niweluje efekt błyszczącej skóry.
  • Aktywowane  Molekularnie składniki dają 93% skuteczności.

Granex Spray Do Pielęgnacji Skory Trądzikowej 50 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010 r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego.

Łódzki Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Łodzi, 90-341 Łódź, ul. Fabryczna 25.