Help4skin Płyn na kurzajki 50 ml

47.19 47,19 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
137560
Opis produktu

Krioterapia opatentowaną metodą VERRUKILL® to bezpieczny, skuteczny i praktyczny sposób rozwiązania problemu brodawek i kurzajek w warunkach domowych.

Polega na całkowitym wymrożeniu zmian w bardzo krótkim czasie, co uruchamia naturalny proces ich usuwania. Zamrożona brodawka powinna stopniowo zanikać lub odpaść po około 10 dniach, odsłaniając nowy, zdrowy naskórek. Jednorazowy zabieg wystarcza zazwyczaj do usunięcia problemu, z wyjątkiem przypadków szczególnie opornych brodawek lub kurzajek. W takich wypadkach konieczne będzie powtórzenie zabiegu po upływie dwóch tygodni.

Zabieg dopasowany do różnych typów brodawek i kurzajek

Brodawki zwykłe i kurzajki: zazwyczaj wystarcza jeden zabieg. W razie konieczności zabieg należy powtórzyć po upływie 2 tygodni. Jeśli po 4 zabiegach nie dojdzie do poprawy, należy zgłosić się do lekarza. Kurzajki są zwykle bardziej oporne na leczenie. Konieczne może być powtórzenie zabiegu 3–4 razy w odstępach dwutygodniowych. Jeśli po 4 zabiegach nie dojdzie do poprawy, należy zgłosić się do lekarza.

Skupisko brodawek: zaleca się przeprowadzenie zabiegów osobno w obrębie każdej brodawki w odstępach dwutygodniowych.

Help4Skin brodawki i kurzajki jest wskazany do stosowania u dorosłych i dzieci powyzej 4 roku życia. Wyrób wystarcza na 12 aplikacji.

Typ brodawki Średnica brodawki Czas zabiegu
BRODAWKI ZWYKŁE I KURZAJKI Małe: poniżej 2,5 mm 10 sekund
Średnie: od 2,5 mm do 5 mm 15 sekund
Duże: powyżej 5 mm 20 sekund
BRODAWKI PODESZWOWE Wszystkie wielkości od 20 do 40 sekund

Maksymalny czas zabiegu w przypadku brodawek podeszwowych w różnych częściach stopy.
W przypadku brodawek podeszwowych należy moczyć stopę w gorącej wodzie przez co najmniej 6 minut, a następnie usunąć zrogowaciałą warstwę brodawki za pomocą pumeksu, aby zoptymalizować efekty zabiegu z wykorzystaniem wyrobu Help4Skin Brodawki i kurzajki.


Help4skin Płyn na kurzajki 50 ml Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 2 Listopada 2012 r., przez Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku