Hydrovag 7 Globulek

24.99 24,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
95434
Opis produktu

Hydrovag 7 Globulek

Wskazania:

Stany niedoboru estrogenów m. in. w okresie okołomenopauzalnym, przy zaburzeniach hormonalnych, leczeniu endometriozy, stosowaniu antykoncepcji hormonalnej, atrofia i dystrofia pochwy, zabiegi ginekologiczne, radio- i chemioterapia, uczucie suchości, pieczenia w obrębie pochwy, poród, długie karmienie piersią, dyspareunia, zaburzenie prawidłowego pH, np.: przy antybiotykoterapii.

Dawkowanie:

Kuracja podstawowa: 1 globulka dopochwowa na noc przez 7 kolejnych dni lub zgodnie z zaleceniem lekarza.

Kuracja podtrzymująca: 1 globulka dopochwowa na noc co 2-3 dni do uzyskania trwałej poprawy lub zgodnie z zaleceniem lekarza. Łączny czas terapii może wynieść do 30 dni. Po tym czasie należy przerwać kurację na okres 7 dni.

Ostrzeżenia: nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników wyrobu, preparat stosowany z lekami miejscowo znieczulającymi, ze względu na zawartość w składzie hialuronianu sodu, może wydłużać okres znieczulenia, nie stosować łącznie z prezerwatywami i wkładkami antykoncepcyjnymi wykonanymi z lateksu, ze względu na obecność w składzie preparatu modyfikowanych tłuszczów.

Hydrovag 7 Globulek Informacje dodatkowe

  • Kategoria Higiena intymna
  • Opakowanie7 glob.
  • Typ Leku: Wyrób medyczny leczniczy
  • Podmiot odpowiedzialny: INSTYTUT BIOTECHNOLOGII SUROWIC I SZCZEPIONEK BIOMED S.A.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku

Zezwolenie nr WIF-GD.8520.1.40.2012, wydane w dniu 2 Listopada 2012 r., przez Pomorski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Gdańsku