Sensi Kin Spray 40 ml

31.99 31,99 zł
Brak w magazynie
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 9,99zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
129950
Opis produktu

Sensi Kin Spray 40 ml

Do stosowania w ostrej nadwrażliwości zębów. Skutecznie przynosi ulgę wrażliwym zębom poprzez podwójny mechanizm działania – zamykanie kanalików zębinowych i blokowanie przesyłania impulsów nerwowych (bólu). Wysoka adhezyjność zapewnia utrzymanie żelu na miejscu i dłuższe działanie preparatu. Większa dawka azotanu potasu przynosi szybszą ulgę w bólu przy ostrej nadwrażliwości. Łatwa aplikacja do trudno dostępnych miejsc. Wyjątkowa kompozycja witaminy B5 i witaminy E dodatkowo chroni i wzmacnia dziąsła. Najwyższa zawartość fluorku sodu na rynku zapewniająca ochronę przed próchnicą przy długotrwałym stosowaniu. Preparat nie zawiera alkoholu i dzięki temu nie podrażnia śluzówki jamy ustnej.

Sposób użycia:
Stosować 3-4 dawki (rozpylenia) na wrażliwe miejsce, 2-3 razy dziennie. Przez co najmniej pół godziny po zastosowaniu nie zaleca się przyjmować napojów ani pokarmów. Po użyciu preparatu nie płukać ust wodą.

Sensi Kin Spray 40 ml - Informacje dodatkowe

  • KategoriaPłyny do płukania jamy ustnej
  • Opakowanie40 ml
  • Podmiot odpowiedzialny: BARTEX PIOTR PAWEŁKIEWICZ
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.