Klorane Bebe Eryteal 3w1

45.99 45,99 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
NOWOŚĆ
p_14350
Opis produktu

Klorane Bebe Eryteal 3w1 - maść do przewijania

Eryteal 3w1 maść do przewijania od 1. dnia życia do pielęgnacji okolicy pieluszkowej. Z ochronnym i łagodzącym nagietkiem. Pielęgnacja skóry i ochrona przed wysypką i podrażnieniem spowodowanymi suchością. Bogata w oliwę z oliwek i tlenek cynku, znany ze swoich ochronnych właściwości. Eryteal maść do przewijania łagodzi już od pierwszego zastosowania, oczyszcza i pomaga szybko zmniejszyć wysypkę. Bezzapachowa. Produkt przebadany klinicznie pod kontrolą pediatryczną.

Maść do przewijania Klorane Bebe to produkt odpowiedni dla każdego typu skóry dziecka – delikatnej, normalnej, wrażliwej oraz suchej. Specjalnie opracowana formuła pozwala na szybkie i równomierne rozprowadzenie produktu. Maść zawiera w swoim składzie nagietek o właściwościach kojących i ochronnych. Pochodzi on z ekologicznych upraw, a kwiaty są zbierane ręcznie. Nagietek w połączeniu z izoleucyną, która jest niezbędnym podczas regeneracji tkanek aminokwasem alifatycznym, wzmacnia naturalną ochronę skóry dziecka. Klorane Bebe Eryteal 3w1 zawiera również nawilżającą i odżywczą oliwę z oliwek oraz tlenek cynku, który wykazuje właściwości ochronne. Maść do przewijania firmy Klorane to efekt 50 lat doświadczenia w pielęgnacji skóry dziecka. Wykazuje klinicznie udowodnioną tolerancję i skuteczność. Wszystkie produkty z serii są przebadane pod kontrolą pediatryczną, dermatologiczną i okulistyczną.
Stosowanie produktu: Nakładać na pośladki dziecka po każdej zmianie pieluszki.

Najważniejsze cechy:

  • łagodzi już od pierwszego zastosowania
  • chroni przed podrażnieniem spowodowanymi suchością
  • zawiera naturalne składniki

Klorane Bebe Eryteal 3w1 Informacje dodatkowe

  • Kategoria Balsamy dla dzieci
  • Przeznaczenie do każdego typu skóry, do skóry podrażnionej, do skóry suchej, do skóry wrażliwej, dla dzieci
  • Postać maść
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Małopolski Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny w Krakowie

Zezwolenie nr FA.KR.8240-Z-361-153/2004, wydane w dniu 8 marca 2005 r., przez Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Krakowie.