Klorane Granat

49.59 49,59 zł
W magazynie
-
+
  • darmowy odbiór w sklepie
  • dostawa już od 180 zł w ciągu 2 dni
  • bezpieczne płatności online
PROMOCJA
p_2549
Opis produktu

Klorane Granat - szampon na bazie wyciągu z granatu

Szampon do włosów farbowanych chroniący i utrwalający kolor, zapobiega blednięciu koloru i matowieniu włosów. Szampon zawiera wyciąg z unikatowej odmiany granatu - Punica granatum L. o skórce bogatej w taniny wiążące kolor z keratyną i zapobiegające jego blednięciu. Dzięki zawartości polifenoli o właściwościach antyoksydacyjnych granat pomaga też utrzymać blask włosów. Kolor utrzymuje się na włosach średnio 2 razy dłużej, zachowuje intensywność i blask. Dzięki oczyszczającej formule, wzbogaconej o składniki wspomagające odnowę, włosy odzyskują miękkość, jedwabistość i łatwo się układają.

Szampon z granatem Klorane przeznaczono do włosów farbowanych. Do jego produkcji została wykorzystana skórka granatu (Punica granatum L.) uprawianego w Maroko z poszanowaniem otaczającego uprawy ekosystemu. Jego niezwykłe właściwości są znane od pokoleń. Skórki granatu są suszone na słońcu zgodnie z tradycyjnymi metodami. Granat charakteryzuje się wysoką zawartością naturalnych tanin i antyoksydantów. Utrwala kolor włosów i wzmacnia jego intensywność. Produkt wygładza również włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Swoją codzienną pielęgnację głowy warto wzbogacić o inne produkty z granatem firmy Klorane – balsam na bazie wyciągu z granatu, odżywkę ułatwiającą rozczesywanie, rozświetlający krem i wzmacniacz koloru. 

Stosowanie produktu: Nanieść produkt na zmoczone włosy i wmasować, a następnie obficie spłukać wodą.

Najważniejsze cechy:

  • naturalne składniki z ekologicznych upraw 
  • utrwala kolor włosów farbowanych
  • odświeża włosy i unosi je od nasady

Klorane Granat Informacje dodatkowe

Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Łódzki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny

Zezwolenie nr FŁ-VII-4010-779/A/10, wydane w dniu 20 października 2010r., przez Łódzkiego Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Łodzi.