Dlaczego warto kupować w Super-Pharm

Dostawa gratis do drogerii

Nie musisz płacić za przesyłkę i umawiać się z kurierem. Po prostu zamów produkty do najbliższej drogerii. Za przesyłkę nie zapłacisz ani złotówki, a zamówienie odbierzesz w dogodnym dla siebie terminie. Proste zasady dostosowane do Twoich potrzeb.

Masz pytania?

Dowiedz się więcej o warunkach dostawy.

Szybka dostawa

Zamówienia są realizowane do dwóch dni roboczych. Poinformujemy Cię, kiedy możesz spodziewać się swojej paczki. Po wysyłce zamówienia wyślemy do Ciebie dodatkową wiadomość, w której podamy termin dostawy paczki. W przypadku odbioru osobistego w wybranej drogerii Super-Pharm, otrzymasz informację o fizycznej dostępności tuż po przyjęciu paczki w sklepie w postaci wiadomości mailowej oraz SMS.

Masz pytania?

Wejdź na naszą stronę pomocy z informacjami o dostawie.

Zapłać gotówką przy odbiorze

Za zamówienia możesz także płacić gotówką. Płatność przy odbiorze to tradycyjna metoda, którą wybiera i ceni sobie wielu naszych Klientów. Po prostu wybierz dostawę za pobraniem i zapłać kurierowi przy odbiorze gotówką.

Bezpieczne zakupy online

Bezpieczeństwo płatności online zapewnia operator Przelewy24, który gwarantuje bezpieczne i szyfrowane połączenie podczas realizowania każdej transakcji. Zapłacisz u nas BLIK-iem, kartą kredytową czy przelewem. Szybko, wygodnie i bezpiecznie.

Masz pytania?

Dowiedz się więcej o formach płatności.
Wybierz opcję produktu
{{ badge }}
{{ badge }}

{{ product.kind }}

Brand name
W magazynie Brak w magazynie

Zezwolenie nr WIF.WA.II.8520.4.45.2014.DB, wydane w dniu 22 kwietnia 2014 r., przez Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego w Warszawie.

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie, 03-707 Warszawa, ul. Floriańska 10.